Podnikatelská mise s prezidentem republiky do Vietnamu a Kazachstánu

Svaz průymslu a dopravy ČR (SP ČR) Vás zve k účasti v podnikatelské delegaci, kterou povede prezident SP ČR Jaroslav Hanák a která bude doprovázet prezidenta republiky Miloše Zemana při státní návštěvě Vietnamské socialistické republiky se zastávkou při zpáteční cestě v Kazachstánu, a to ve dnech 5. až 10. června 2017.

Podle předběžného rámcového programu navštíví delegace v průběhu cesty hlavní město Vietnamu Hanoj, dále Ho Či Minovo město se zastávkou při zpáteční cestě v kazašsém hlavní městě Astaně. Svaz průmyslu a dopravy ČR zorganizuje ve spolupráci s Velvyslanectvím ČR v Hanoji, kanceláří CzechTrade v Ho Či Minově městě a partnerskou organizací Vietnamskou obchodní a průmyslovou komorou VCCI podnikatelská fóra a individuální jednání s vietnamskými firmami. V Astaně ve spolupráci s Velvyslanectvím ČR v Astaně a s Asociací malých a středních podniků ČR další program, který bude upřesněn.

Rámcový program:
5.6.     pondělí odlet z Prahy z letiště Praha-Kbely do Hanoje
6.6.     úterý – přílet do Hanoje, setkání s krajany a Vietnamci se vztahem k ČR
7.6.     středa podnikatelské fórum a B2B jednání s místními podnikateli, přelet do Ho Či Minova města večer nebo druhý den ráno (bude upřesněno)
8.6.    čtvrtek podnikatelské fórum a B2B jednání s místními podnikateli v Ho Či Minově městě, večer odlet do Astany nebo druhý den ráno (bude upřesněno)
9.6.   pátek – pracovní večeře podnikatelské delegace u příležitosti zahájení světové výstavy EXPO Astana 2017 a prezentace aktivit SP ČR v rámci EXPO 2017 a informace o přípravě červencové podnikatelské mise ministra průmyslu a obchodu Jiří Havlíčka
10.6.  sobota návštěva EXPO 2017 a prohlídka českého pavilonu a setkání s prezidentem republiky Milošem Zemanem, odlet a přílet do Prahy

Účast v delegaci doporučujeme zejména firmám, které mají v obou zemích rozpracované projekty. Dále také firmám z oblasti energetiky, životního prostředí (voda, odpadové hospodářství), zdravotnictví, zemědělství a ze sektoru těžebního průmyslu.

Závaznou podepsanou a naskenovanou přihlášku.docx prosíme zaslat e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Současně s přihláškou je nutné vyplnit i elektronický formulář, který
naleznete zde

Uzávěrka závazných přihlášek je ve středu 26. dubna 2017.

Zálohová cena za účast v podnikatelské delegaci je 64.000,- Kč. Cena zahrnuje ubytování v hotelích, místní transfery, společenské akce a občerstvení, pronájem prostor a audio/video techniky během podnikatelských fór, zápis do oficiálního katalogu mise a jeho výrobu, poplatek za vízum a náklady spojené s přípravou cesty a službami pracovníka SP ČR během cesty (přeprava vládním speciálem je zdarma).

Bez vyplnění elektronického formuláře nemůžeme Vaši přihlášku zpracovat. Vyplněné údaje slouží rovněž jako podklad pro výrobu katalogu.

Podnikatelskou misi organizačně zajišťuje manažerka Sekce mezinárodních vztahů SP ČR Sabina Tančevová, program v Astaně manažerka Sekce mezinárodních vztahů SP ČR  Olga Zuláková.

Bližší informace Vám poskytneme na tel. 225 279 402 (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) nebo na 225 279 406 (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

pozvánka_na_misi_-_Vietnam_Kazachstán.pdf
Sabina Tančevová
/
kategorie Podnikatelské mise a semináře
zpět