Podnikatelská mise do Thajska

Dovolujeme si Vás pozvat k účasti v podnikatelské delegaci, která bude doprovázet náměstka ministra průmyslu a obchodu ČR pana Vladimíra Bärtla při jeho návštěvě Thajského království, a to ve dnech 20. až 25. srpna 2017.
 

Stále je několik volných míst. Pokud máte o misi zájem, prosím kontaktujte přímo Sekci mezinárodních vztahů (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo 720 358 840).

Podle předběžného rámcového programu zorganizuje Svaz průmyslu a dopravy ČR ve spolupráci s Velvyslanectvím ČR v Bangkoku a dalšími partnery podnikatelské fórum a individuální jednání s thajskými firmami a další program. Podnikatelé budou mít příležitost zúčastnit se zasedání Smíšené komise pro hospodářskou spolupráci, které proběhne v Bangkoku.

Rámcový program:
20.8.    neděle – 15:55 h - odlet komerční linkou z Prahy do Bangkoku přes Dubaj
21.8.    pondělí – 12:15 h – přílet do Bangkoku, ubytování
22.8.    úterý - podnikatelský seminář pořádaný ve spolupráci s Confederation of Thai Industries a B2B jednání
23.8.    středa – zasedání Smíšené komise pro hospodářskou spolupráci a bilaterální jednání náměstků ministra průmyslu a obchodu ČR a Thajska
24.8.   čtvrtek – návštěva továrny/společnosti potenciálně zajímavé pro české zakázky
večer odlet do ČR přes Dubaj
25.8.    pátek – 13:30 h – přílet do Prahy
 
Účast v delegaci doporučujeme zejména firmám ze sektorů strojírenského, obnovitelných zdrojů, potravinářského a zemědělského, zdravotnických služeb, zpracovatelského, odpadového hospodářství, ekologických technologií a dopravních prostředků. V thajském vývozu a dovozu dominují stroje a strojní vybavení spolu s výrobky zpracovatelského průmyslu. Rovněž doporučujeme účast firmám, které potenciálně mohou participovat na zakázkách v Thajsku i prostřednictví čínských partnerů a investorů, podobně se naskýtá možnost společně s thajskými subjekty vstoupit na sousední myanmarský trh.
 

Zálohová cena za účast v podnikatelské delegaci je 42.000,- Kč. Cena zahrnuje zpáteční letenku v ekonomické třídě, ubytování v hotelu, zápis do oficiálního katalogu mise a jeho výrobu, vyřízení vízových povinností a náklady spojené s přípravou cesty a službami pracovníka SP ČR během cesty. Pronájmy prostor pro podnikatelské fórum a s tím spojené náklady a místní transfery budou hrazeny z programu Ministerstva zahraničních věcí PROPED.

Závaznou podepsanou a naskenovanou přihlášku prosíme zaslat e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Současně s přihláškou je nutné vyplnit i elektronický formulář, který naleznete, na této adrese: http://registrace.spcr.cz/en/?eventId=470&controller=event&task=individualRegister
 

Bez vyplnění elektronického formuláře nemůžeme Vaši přihlášku zpracovat. Vyplněné údaje slouží rovněž jako podklad pro výrobu katalogu.

Prosíme také o vyplnění jednoho vzorového snímku v Powerpointu, který najdete v příloze. Bude sloužit pro prezentaci delegace na podnikatelských fórech.
 
 

Podnikatelskou misi organizačně zajišťuje manažerka Sekce mezinárodních vztahů Mgr. Sabina Tančevová. Bližší informace Vám poskytne Lukáš Martin na tel. 225 279 401 nebo Mgr. Sabina Tančevová na tel. 225 279 402 (od 24. července).

Věřím, že využijete možnosti osobně se zúčastnit jednání o rozvoji obchodní a hospodářské spolupráce mezi Českou republikou a Thajským královstvím a získat tak nové obchodní partnery při plánovaných jednáních.

 

Lukáš Martin
/
kategorie Podnikatelské mise a semináře
zpět