Zveme Vás na setkání s předsedou regionální vlády Rangúnu

Mise delegace z Myanmaru se uskuteční ve dnech 27. až 30. června 2017 při příležitosti návštěvy dalších států Evropy, a to Německa, Švédska, Španělska a Itálie a evropských institucí v Bruselu. Jedním z cílů myanmarské mise je získat investory na rekonstrukci a budování infrastruktury města Rangúnu a rangúnského regionu.

Setkání s myanmarskou delegací proběhne ve středu 28. června 2017 od 16 hodin
v sídle Svazu průmyslu a dopravy ČR, Freyova 948/11, Praha 9.

Program návštěvy myanmarské delegace organizovaný Svazem průmyslu a dopravy ČR za podpory Ministerstva průmyslu a obchodu ČR zahrnuje dále setkání s vedením MPO, MZV, MZe a Magistrátu hl.m.Prahy. Vedoucí delegace předseda regionální vlády Rangúnu během setkání s českými podnikateli představí ve své prezentaci vizi nového moderního zeleného Rangúnu a jeho regionu pokrývající všechny oblasti našeho potencionálního zájmu - energetiku, odpadové hospodářství, dopravu, infrastrukturu a vodohospodářství. Myanmarská delegace má zájem o setkání s českými firmami, které projektují a dodávají odvodňovací a kanalizační systémy a další vodohospodářské stavby a s dalšími firmami z oblasti energetiky a dopravní infrastruktury.

Cíle akce je spolupráce v oblasti podpory vzájemného obchodu mezi Českou republikou a Myanmarem, která navazuje na tradiční hospodářské vztahy a rozvinout obchodní spolupráci se zemí, která byla naším dlouholetým tradičním partnerem.Otevírající se myanmarská ekonomika je pro české firmy velmi zajímavou příležitostí. Cílem setkání je informování českých firem o možnostech jejich zapojení do rekonstrukce a budování infrastruktury města Rangúnu a rangúnského regionu a seznámení s podrobným rozborem hospodářské situace a plánech regionální správy Rangúnu.

Složení myanmarské delegace:
pan Phyo Min Thein, předseda regionální vlády Rangúnu (Chief Minister of Yangon Region)
paní Nilar Kyaw, ministryně pro elektřinu, průmysl, dopravu a komunikaci (Minister of Electricity, Industry, Transport & Communication, Yangon Region Government)
paní Hlaing Maw Oo, tlumočnice a tajemnice Výboru pro rozvoj města Rangún (Secretary of Yangon City Development Committee)
pan Kyaw Thura, pracovník Úřadu vlády regionu Rangún (Staff Officer, Yangon Region Government Office)
paní Sabe Soe, ředitelka Barmského centra v Praze

Rámcový program:
15:40     registrace účastníků, welcome coffee
16:00     uvítání moderátorem Lukášem Martinem, ředitelem Sekce mezinárodních vztahů SP ČR
                pozdrav viceprezidenta SP ČR Ing. Františka Chaloupeckého
16:15     prezentace předsedy regionální vlády Rangúnu pana Phyo Min Thein/a
16:35     prezentace zástupců bankovního sektoru ČR o bankovní podpoře rozvoje SMEs v ČR - TBC
16:45    prezentace člena představenstva Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) o podpoře SMEs - JUDr. Zdeňka Tomíčka
16:55     otázky a odpovědi
17:20     individuální jednání českých firem se zástupci myanmarské delegace
17:45     konec setkání

Akce je zdarma, ale podléhá registraci do 26.6.2017 v odkaze zde: http://registrace.spcr.cz/?eventId=496&controller=event&task=individualRegister

Pozvánka ke stažení zde: Kulatý_stůl_s_myanmarskou_delegací.pdf
Jednací jazyk: angličtina
Kontaktní osoba: Mgr. Sabina Tančevová, Sekce mezinárodních vztahů SP ČR, tel. 2275 279 402, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sabina Tančevová
/
kategorie Podnikatelské mise a semináře
zpět