Pozvánka na veletrh Ecology of Big City 2016 v Petrohradě

Blíží se uzávěrka přihlášek, využijte zbývající místa a podporu účasti od MPO.

POZVÁNKU A ODKAZY NA PŘIHLÁŠKU NAJDETE NÍŽE, NEBO ZDE JAKO PDF
8. mezinárodní veletrh Ecology of Big City 2016 je největším veletrhem severozápadního Ruska, zaměřeným na ekologii a ochranu životního prostředí. Výhodou je souběžné konání výstavy ŽKCH, což jsou zástupci a koncoví odběratelé technologií ve vodárenství z místních municipalit. Výstavní program zahrnuje odpadové hospodářství, technologie odpadních vod, dodávky pro údržbu vodních zdrojů, ekologickou likvidaci znečištěného území, monitoring kvality životního prostředí nebo environmentální technologie používané ve stavebnictví. Pravidelně se zde setkávají zástupci mezinárodních a regionálních agentur pro životní prostředí, výrobci ekologických technologií, nevládní organizace, výzkumné a projekční kanceláře, profesní sdružení a samozřejmě média. Severozápadní Rusko plánuje investovat v blízké budoucnosti do ochrany životního prostředí nemalé částky – jen do roku 2020 hodlá vybudovat nové spalovny pevného odpadu s kapacitou až 1,5 milionu tun ročně a rekonstruovat většinu čistíren odpadních vod v regionu. České firmy mají v této oblasti mnoho co nabídnout - v letošním roce se jich tohoto veletrhu zúčastnilo 14.
Více o veletrhu

Navrhovatelem české oficiální účasti na veletrhu Ecology of Big City 2016 je Svaz průmyslu a dopravy ČR a Czech Water Alliance. Realizací této účasti byla Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR na základě vítězství ve výběrovém řízení pověřena společnost Integra, spol. s r.o. Veletrh je zařazen do seznamu oficiálních účastí České republiky na zahraničních veletrzích v kategorii „B“, Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR Vám tedy uhradí náklady na výstavní plochu a stavbu stánku až do výše 9m² včetně infopultu a barové židličky, a jeho označení logem Vaší firmy.
Program MPO ČR pro podporu českých firem na veletrhu a formulář závazné přihlášky ke stažení
Máte-li o účast na veletrhu Ecology of Big City 2016 zájem, vyplňte a odešlete závaznou přihlášku na MPO ČR co nejdříve a současně prosím informujte spol. Integra o jejím zaslání a velikosti požadované plochy. Cena Vaší expozice v rámci české oficiální účasti bude vycházet z Vašich požadavků na velikost plochy a vybavení expozice. Konečná výše finanční podpory MPO ČR každému vystavovateli bude záviset na počtu přihlášených vystavovatelů a velikosti rezervované plochy. Integra, spol. s r.o. Vám může nabídnout i letenky, ubytování, transport Vašich exponátů a další služby.
Uzávěrka závazných přihlášek je 15.1. 2016

V případě, že bude dostatek přihlášek odeslán na MPO před tímto termínem, může být termín uzavřen dříve. Věřím, že využijete příležitosti prezentovat své výrobky a služby na tomto významném veletrhu. Potřebujete-li ke svému rozhodnutí jakékoli další informace, neváhejte se na mne obrátit. Těším se na naši spolupráci a srdečně Vás zdravím,

Ing. Kateřina Hainzová, MBA
Jednatelka společnosti
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel: +420 606 683 376

Fára Pavel
/
kategorie Veletrhy, výstavy
zpět