Mezinárodní veletrh TAITRONICS na Tchaj-wanu - pobídka

Tchaj-pej
Tchaj-wan
11. - 14. říjen 2017
Tchajpejská ekonomická a kulturní kancelář v Praze si Vás dovolujeme pozvat na mezinárodní veletrh TAITRONICS, který se koná ve dnech 11. - 14. října 2017 v hlavním městě Tchaj-wanu. V rámci tohoto veletrhu nabízí tchajwanská strana potenciálním kupujícím z řad českých malých a středních podniků státní pobídku ve formě příspěvku na úhradu ubytování nebo letenky dle výše obratu společnosti v posledních třech letech.
V případě, že bude Vaše přihláška úspěšná, Vám naše zastupitelství výsledek výběrového řízení oznámí co nejdříve.
Veškeré další informace ohledně nabídky k účasti na veletrhu včetně přihlášky naleznete v přílohách. Vyplněnou přihlášku můžete zaslat přímo naší kanceláři nejpozději 11. září 2017.

Informace o veletrhu naleznete na webové stránce:
http://www.taitronics.tw/

V případě jakýchkoli dotazů, prosím, neváhejte kontaktovat kancelář TECO: (+420) 233 322 415, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 Peter Hsiung
ředitel Ekonomické divize
Taipei Economic and Cultural Office
Evropská 33C, 160 00 Praha 6
Tel:  +420-233322415
E-mail: a href="mailto:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript." title="blocked::mailto:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web:
www.taiwanembassy.org/cz

Zpět