Ghana International Trade Fair

Ghana International Trade Fair Centre
La Rd, Accra, Ghana
28. únor - 7. březen 2018

Velvyslanectví Ghany v Praze si dovoluje pozvat relevantní hospodářské svazy a firmy na mezinárodní obchodní veletrh (22nd Ghana International Trade  Fair), který se bude konat od 28. 2. do 7. 3. 2018 v Ghana International Trade Fair Centre v Akkře. Tématem veletrhu bude industrializace Ghany a tvorba pracovních míst. Součástí veletrhu budou konference, tzv. „country days“, B2B setkání a prezentace produktů, k níž lze využít příslušné pavilóny či stánky. Organizátoři veletrhu odhadují účast cca. 600 firem/podnikatelů z Ghany a ze zahraničí.

Veletrh se koná na pozadí vládního programu „One District, One Factory“, jehož cílem je industrializace země a pro který se vláda snaží najít zahraniční investory. Veletrh má umožnit navázání kontaktů mezi firmami participujícími na programu „One District One Factory“ a zahraničními obchodními partnery. Pořadatelem je Ghana Trade Fair Company Ltd. ve spolupráci se sekretariátem státní agentury One District One Factory.

https://www.ghanaweb.com/GhanaHomePage/business/Ghana-Trade-Fair-Company-launches-22nd-Ghana-International-Trade-Fair-605198
Zpět