Rumunsko - prezentace českých výrobců ze zdravotnického a farmaceutického průmyslu (PROPED)

Dovolte, abychom Vás informovali, že Velvyslanectví České republiky v Bukurešti bude pořádat v rámci projektů na podporu ekonomické diplomacie PROPED setkání českých výrobců ze zdravotnického a farmaceutického průmyslu s rumunskými partnery, potenciálními zákazníky a představiteli státní správy a samospráv.

Seminář je financován z programu Ministerstva zahraničních věcí České republiky ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu České republiky a bude se konat ve čtvrtek 31. října 2019 od 10:00 hod. do 14.00 hod. v prostorách hotelu Capitol v centru Bukurešti, Calea Victoriei 29.
 

V rámci semináře proběhnou prezentace českých účastníků a po pracovním obědě dvoustranná B2B a B2G jednání. Z rumunské strany budou na seminář pozváni odborníci z daného oboru a koneční uživatelé podle požadavků českých účastnických firem.

Cca 14 dní před akcí zveřejníme finální verzi pozvánky a programu. Společnosti, které mají zájem rezentovat se v rámci semináře, prosíme o zaslání závazného potvrzení do 20. září 2019 na mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Firmy se mohou zúčastnit přímo, prostřednictvím rumunského zástupce své firmy nebo katalogovou prezentací.

Jednací jazyk je angličtina a účast zdarma.

Kontaktní osoba:
Velvyslanectví České republiky v Bukurešti
pí. Anca Marinescu
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel. +40-21-303.92.93
Šeráková Petra
/
kategorie Informace z teritoria
zpět