Podnikatelská mise do Arménie s předsedou Senátu Parlamentu ČR Milanem Štěchem

Dovolujeme si Vás informovat, že předseda Senátu Parlamentu ČR pan Milan Štěch uskuteční oficiální návštěvu Arménie (Jerevan) v termínu 3. - 5. října 2017. Svaz průmyslu a dopravy ČR byl v této souvislosti pověřen organizací podnikatelské mise.

Podnikatelskou delegaci povede prezident Svazu průmyslu a dopravy Jaroslav Hanák. Delegace bude sestavena nejen z představitelů firem, které již mají v daném regionu rozpracovány projekty a které by tato významná návštěva mohla podpořit na trhu, ale i firem, které chtějí navázat nové obchodní kontakty. Tomu bude přizpůsoben i program cesty, který v současné době intenzivně připravujeme.

V rámci cesty se v Jerevanu uskuteční Česko - arménské podnikatelské fórum a následná bilaterální jednání firem. Předběžný program mise najdete zde.

Záloha na účastnický poplatek činí pro jednoho účastníka 32 500,- Kč.

Účastnický poplatek zahrnuje: ubytování v hotelích, místní transfery, účast na podnikatelských seminářích, pronájmy sálů a jednacích prostor, poplatek za vyhledávání potencionálních partnerů, společenské akce, zápis do oficiálního katalogu mise a náklady spojené s přípravou cesty a službami pracovníků Svazu průmyslu a dopravy ČR v průběhu mise. Vyúčtování bude provedeno daňovým dokladem po závěrečné kalkulaci všech nákladů s misí spojených.

V případě zájmu o účast v podnikatelské misi Vás žádáme o vyplnění přiložené přihlášky, elektronického registračního formuláře a PPT slidu

1. Podepsanou přihlášku zašlete, prosím, e-mailem na SP ČR na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději do 15. 9. 2017

2. Současně s přihláškou je nezbytné vyplnit elektronický formulář, který naleznete zde:
http://registrace.spcr.cz/?eventId=501&controller=event&task=individualRegister
nebo zde http://registrace.spcr.cz/ nejpozději do 15. 9. 2017.

Bez vyplnění elektronického formuláře není možné Vaši přihlášku akceptovat.

3. Dále Vás žádáme o vyplnění vzorového snímku v Power Point (slouží pro představení delegace na podnikatelském fóru) a jeho zaslání (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Na tutéž adresu prosím zašlete i logo Vaší společnosti v tiskové kvalitě (300DPI nebo vektorový formát) a fotografii účastníka mise o velikosti 32x35mm – Š min. 380 px a V min. 430 px (slouží jako podklad do katalogu podnikatelské mise).

Jakmile obdržíme od Vaší společnosti PŘIHLÁŠKU, zašleme Vám další pokyny a zálohovou fakturu na účastnický poplatek. Další podklady a informace Vám budeme průběžně zasílat elektronickou poštou.

Za SP ČR misi organizačně zajišťuje Mgr. Olga Zuláková, manažerka sekce mezinárodních vztahů, tel. 225 279 406, 739 452 814, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

PŘIHLÁŠKA
VZOR PREZENTACE

 

Pavla Neumannová
/
kategorie Podnikatelské mise a semináře
zpět