Podnikatelská mise na Kubu s ministrem průmyslu a obchodu ČR Jiřím Havlíčkem

Dovolujeme si Vás z pověření Ministerstva průmyslu a obchodu České republiky pozvat k účasti na podnikatelské misi na Kubu, která se uskuteční v termínu 31. 10. - 5. 11. 2017 a bude doprovázet ministra průmyslu a obchodu Jiřího Havlíčka při jeho pracovní návštěvě Kuby.
Podnikatelskou delegaci povede prezident Svazu průmyslu a dopravy Jaroslav Hanák. Delegace bude sestavena nejen z představitelů firem, které již mají v daném regionu rozpracovány projekty, a které by tato významná návštěva mohla podpořit, ale i firem, které chtějí navázat nové obchodní kontakty. Součástí programu podnikatelské mise bude účast na mezinárodním všeobecném veletrhu FIHAV, jednání se zástupci kubánské státní správy a Kubánské obchodní komory a kulatý stůl či seminář. Program v současné době intenzivně připravujeme.


Účast v podnikatelské misi je vhodná zejména pro firmy aktivní v oblastech jako energetika, strojírenství (včetně náhradních dílů), dopravní infrastruktura a technologie, potravinářský průmysl (zejména technologie, obalové materiály), zemědělské technologie, technika atd. Kuba potřebuje obnovu elektráren, výrobních provozů, dopravní infrastruktury atd.

Záloha na účastnický poplatek činí pro jednoho účastníka 55 900,- Kč.

Účastnický poplatek zahrnuje: ubytování v hotelu, místní transfery, účast na podnikatelském semináři/kulatém stole, účast na veletrhu FIHAV, pronájmy sálů a jednacích prostor, společenské akce, zápis do oficiálního katalogu mise, zařízení víz a náklady spojené s přípravou cesty a službami pracovníků Svazu průmyslu a dopravy ČR v průběhu mise. Vyúčtování bude provedeno daňovým dokladem po závěrečné kalkulaci všech nákladů s misí spojených.

V případě zájmu o účast v podnikatelské misi Vás žádáme o vyplnění přiložené přihlášky, elektronického registračního formuláře a PPT slidu.
1. Podepsanou přihlášku zašlete, prosím, e-mailem na SP ČR na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději do 6. 10. 2017
2. Současně s přihláškou je nezbytné vyplnit elektronický formulář, který naleznete zde: http://registrace.spcr.cz/mise?eventId=516&controller=event&task=individualRegister nejpozději do 6. 10. 2017.
Bez vyplnění elektronického formuláře není možné Vaši přihlášku akceptovat.
3. Dále Vás žádáme o vyplnění vzorového snímku v Power Point (slouží pro představení delegace na podnikatelském semináři) a jeho zaslání (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).
4. Prosím zašlete i logo Vaší společnosti v tiskové kvalitě (300DPI nebo vektorový formát)
5. a rovněž fotografii účastníka mise o velikosti 32x35mm – Š min. 380 px a V min. 430 px (slouží jako podklad do katalogu podnikatelské mise).

Po obdržení a akceptaci Vaší PŘIHLÁŠKY Vám zašleme další pokyny a zálohovou fakturu na účastnický poplatek. Další podklady a informace Vám budeme průběžně zasílat elektronickou poštou.

Za SP ČR misi organizačně zajišťuje Ing. Petra Šeráková, manažerka sekce mezinárodních vztahů, tel. 225 279 404, 731 411 179, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Vzhledem k omezené kapacitě míst ve vládním speciálu doporučujeme zaslat přihlášku a vyplnit registrační formulář co nejdříve.

Budeme se těšit na setkání a spolupráci s Vámi.

POZVÁNKA

PŘIHLÁŠKA

Šeráková Petra
/
kategorie Podnikatelské mise a semináře
zpět