Podnikatelská mise doprovázející prezidenta ČR do Ruské federace

Svaz průmyslu a dopravy ČR a Hospodářská komora ČR ve spolupráci s Komorou pro hospodářské styky se zeměmi SNS si Vás na základě pověření Kanceláře prezidenta republiky dovolují pozvat k účasti v podnikatelské misi doprovázející prezidenta ČR pana Miloše Zemana na jeho státní návštěvě Ruské federace. Cesta se uskuteční v předpokládaném termínu od 21. - 24. 11. 2017. 

Přílet do Moskvy je naplánován na 21. listopadu 2017. Následně bude navštíveno i významné regionální centrum – město Jekatěrinburg, kde proběhne obchodní konference 
a bilaterální jednání.

Pozvánka a pokyny na misi ke stažení zde

V případě zájmu o účast v podnikatelské misi Vás žádáme o vyplnění přiložené přihlášky, elektronického registračního formuláře a PPT slidu. 

 Zde vyplňte registrační formulář:  http://registrace.spcr.cz/mise?eventId=524&controller=event&task=individualRegister

Přihláška na misi ke stažení zde

PP prezentace k vyplnění ke stažení zde
Předběžný program mise ke stažení zde
Za SP ČR misi organizačně zajišťuje Mgr. Olga Zuláková, manažerka sekce mezinárodních vztahů, tel.  e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Za HK ČR misi organizačně zajišťuje Ing. Petr Talafús, zástupce ředitele Zahraničního odboru HK ČR, tel.:  email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Za Komoru SNS misi organizačně zajišťuje Jana Kordačová, zástupkyně výkonného ředitele, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. 

Uzávěrka přihlášek je 23. října 2017!

Olga Zuláková
/
kategorie Podnikatelské mise a semináře
zpět