Podnikatelská mise do Albánie

Svaz průmyslu a dopravy České republiky Vás z pověření Senátu Parlamentu České republiky srdečně zve k účasti v podnikatelské misi vedené viceprezidentem Svazu průmyslu a dopravy Stanislavem Kázeckým, která bude doprovázet předsedu Senátu Milana Štěcha při jeho oficiální návštěvě Albánské republiky.

Podnikatelská mise se uskuteční v termínu 20. 2. - 22. 2. 2018.

Této zahraniční cesty se taktéž zúčastní náměstek ministra průmyslu a obchodu ČR, pan Vladimír Bärtl, při 5. zasedání česko-albánské Společné pracovní skupiny pro hospodářskou spolupráci.

Hlavním bodem programu bude Česko-albánské podnikatelské fórum a B2B jednání v Tiraně, jehož cílem je setkání s co největším počtem potenciálních obchodních partnerů. Na fórum můžeme dle Vašich požadavků přizvat i stávající obchodní partnery a Vámi předvybrané albánské firmy.
Program v současné době intenzivně připravujeme.
 
RÁMCOVÝ PROGRAM:
20. 2. 2018
 • Odlet vládním speciálem z Prahy do Tirany (pravděpodobně v ranních hodinách – bude upřesněno)
 • Ubytování celé delegace v hotelu Rogner (adresa: Bulevardi Deshmoret e Kombit, 1000 Tirana)
 • Prezentace o Investičních příležitostech v Albánii a právním prostředí
 • Společná večeře v místní typické restauraci v Tiraně (zveme zástupce ZÚ a oficiální delegace, TBC)
21. 2. 2018
 • Česko-albánské podnikatelské fórum, B2B jednání
 • Networkingový oběd (+ přizvaní albánští partneři)
 • Recepce s nejvyššími představiteli na Velvyslanectví ČR 
22.2.2018
 • Návštěva přístavu Durresu (bude upřesněno)
 • Odlet vládním speciálem z Tirany do Prahy (pravděpodobně v pozdních odpoledních hodinách)
Účast v podnikatelské misi je vhodná zejména pro firmy aktivní v oblastech:
 • energetika  –  plynárenství, rozvoj obnovitelných zdrojů energie zejména solární energetika
 • infrastruktura a dopravní průmysl – železniční infrastruktura a modernizace lokomotiv, letištní výstavba
 • geologie a těžba surovin
 • zpracovatelský a spotřební průmysl – zejména textilní a obuvnický
 • zemědělská technika a technologie
 • stroje a zařízení pro výrobu
Záloha na účastnický poplatek činí pro jednoho účastníka 27 900,- Kč. 

Odhadované náklady zahrnují: ubytování v jednolůžkových pokojích, místní přepravu, účast na semináři/seminářích a společných akcích, náklady spojené s přípravou cesty a službami pracovníka Svazu průmyslu a dopravy ČR během cesty, výroba a tisk katalogu, případně tlumočení. Dopravu do Albánie poskytuje bezplatně Senát Parlamentu ČR vládním speciálem, let tedy není účastníkům účtován vůbec.

V případě Vašeho zájmu o účast v podnikatelské misi Vás žádáme o vyplnění přiložené přihlášky, elektronického registračního formuláře a PPT slidu do 1. 2. 2018:
 1. Podepsanou přihlášku zašlete e-mailem na SP ČR na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Přihláška ve formátu DOC pak slouží pak jako závazná objednávka.
 2. Současně s přihláškou je nezbytné vyplnit elektronický formulář, který naleznete zde: http://registrace.spcr.cz Veškeré potřebné informace se vyplňují do elektronické registrace. Vyplněné údaje v elektronickém registračním formuláři slouží nejen jako podklad pro výrobu katalogu k misi pro pákistánské partnery (katalog pro nás zpracovává společnost Copy General), ale také jako podklad pro organizaci B2B jednání a oslovení potenciálních partnerů z řad pákistánských firem.
  Bez vyplnění elektronického formuláře není možné Vaši přihlášku akceptovat.
 3. Dále Vás žádáme o vyplnění vzorového snímku ve formátu PowerPoint (slouží pro představení delegace na podnikatelském fóru a tato informace bude využita k podpoření prezentace naší mise, prosíme tady o vyplnění vzoru dle požadavků) a jeho zaslání na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Uzávěrka závazných přihlášek je prodloužena do 1. února 2018.

Podnikatelskou misi organizačně zajišťuje manažerka Sekce mezinárodních vztahů Ing. Irena Tauerová. Bližší informace Vám poskytneme na tel. 225 279 403.

Irena Tauerová
/
kategorie Podnikatelské mise a semináře
zpět