Podnikatelská mise do Keni a Nigérie

Dovolujeme si Vás pozvat k účasti v podnikatelské delegaci, kterou povede prezident Svazu průmyslu a dopravy ČR Jaroslav Hanák a která bude doprovázet předsedu Senátu Parlamentu České republiky Milana Štěcha při oficiální návštěvě Keňské republiky a Nigerijské federativní republiky, a to
ve dnech 7. až 11. května 2018.

Podle předběžného rámcového programu navštíví delegace Nairobi a Abuju. Svaz průmyslu a dopravy ČR zorganizuje ve spolupráci s Velvyslanectvím ČR v Nairobi a v Abudje a s místními partnerskými organizacemi podnikatelská fóra a B2B jednání, kde budou mít české firmy příležitost prezentovat své výrobky a technologie zainteresovaným nigerijským a keňským partnerům a další program.

Uzávěrka závazných přihlášek je v pátek 13. dubna 2018.


Rámcový program:
7.5       pondělí – odlet z Prahy do Nairobi
8.5.      úterý – podnikatelské fórum a B2B jednání v Nairobi, společenský podnik na rezidenci velvyslance ČR v Nairobi
9.5.      středa – odlet do Abuje
10.5.    čtvrtek – podnikatelské fórum a B2B jednání v Abuje
11.5.    pátek – odlet zpět do ČR

Zálohová cena za účast v podnikatelské delegaci je 53 500,- Kč. Cena zahrnuje ubytování v hotelích, místní transfery, společenské akce a občerstvení, pronájem prostor a audio/video techniky během podnikatelských fór,zápis do oficiálního katalogu mise a jeho výrobu, poplatek za vízum do Nigérie a náklady spojené s přípravou cesty a službami pracovníka SP ČR během cesty (přeprava vládním speciálem je zdarma).

Závaznou podepsanou a naskenovanou přihlášku prosíme zaslat e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Současně s přihláškou je nutné vyplnit i elektronický formulář, který
naleznete na této adrese:
https://registrace.spcr.cz/?eventId=575&controller=event&task=individualRegister

Prosíme také o vyplnění jednoho vzorového snímku v Powerpointu. Bude sloužit pro prezentaci delegace na podnikatelských fórech.

Další informace k misi ohledně přihlášení, katalogu a očkování najdete v pozvánce zde.
Podnikatelskou misi organizačně zajišťuje manažerka Sekce mezinárodních vztahů Mgr. Sabina Tančevová. Bližší informace Vám poskytneme na tel. 225 279 402 nebo na tel. 225 279 401.


Sabina Tančevová
/
kategorie Podnikatelské mise a semináře
zpět