Podnikatelská mise do Spojených arabských emirátů

Dovolujeme si Vás pozvat k účasti na podnikatelské misi do Spojených arabských emirátůkterá bude doprovázet předsedu Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky pana Radka Vondráčka při návštěvě Spojených arabských emirátů, a to ve dnech 23. až 27. září 2018.

Podle předběžného rámcového programu navštíví delegace hlavní město Abu Dhabi a Dubaj. Svaz průmyslu a dopravy ČR zorganizuje ve spolupráci s Velvyslanectvím ČR v Abu Dhabi a Czech Business Council in Dubai and Northern Emirates podnikatelská fóra a B2B jednání, kde budou mít české firmy příležitost prezentovat své výrobky a technologie zainteresovaným místním partnerům. Program v Dubaji bude také zahrnovat přípravu na českou oficiální účast na Světové výstavě EXPO 2020 a další aktivity.

Rámcový program:
23.9. neděle – dopoledne odlet z Prahy do Abu Dhabi, ve 13:00 přílet
24.9. pondělí – podnikatelské fórum a B2B jednání ve spolupráci s Obchodní a průmyslovou komorou v Abu Dhabi, neformální setkání s generálním tajemníkem Federální Národní Rady a členy parlamentu SAE, prohlídka muzea a budovy FNC, odpoledne prohlídka monumentu a mešity šejcha Záida Bin Sultána Al-Nahajána a odjezd do Dubaje, ubytování v hotelu Sheraton Jumeirah
25.9. úterý – podnikatelské fórum a B2B jednání ve spolupráci s Obchodní a průmyslovou komorou v Dubaji, odpoledne prohlídka staveniště areálu EXPO 2020, večer obchodní konference Czech Bussiness Council a slavnostní recepce na počest předsedy PS Parlamentu ČR
26.9. středa – příležitost pro individuální jednání firem, návštěva zóny volného obchodu
27.9. čtvrtek – návrat do ČR

Účast v delegaci doporučujeme zejména firmám ze sektoru: 

  • energetiky, dopravní infrastruktury, stavebnictví, elektrotechnického, zdravotnického, farmaceutického a obranného průmyslu, ICT, a společnostem, kteří uvažují o účasti na EXPO 2020. 

Uzávěrka závazných přihlášek je v pondělí 27. srpna 2018.

Zálohová cena za účast v podnikatelské delegaci je pro členské firmy 36.500,- Kč a pro nečlenské 38.500,- Kč. Cena zahrnuje ubytování v hotelích, místní transfery, společenské akce a občerstvení, zápis do oficiálního katalogu mise a jeho výrobu a náklady spojené s přípravou cesty a službami pracovníka SP ČR během cesty (přeprava vládním speciálem je zdarma).

Postup přihlašování:

  1. Závaznou podepsanou a naskenovanou přihlášku prosíme zaslat e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
  2. Současně s přihláškou je nutné vyplnit i elektronický formulář, který naleznete na adrese: https://registrace.spcr.cz/?eventId=625&controller=event&task=individualRegister
    Bez vyplnění elektronického formuláře nemůžeme Vaši přihlášku zpracovat.
  3. Prosíme také o vyplnění jednoho vzorového snímku v Powerpointu. Bude sloužit pro prezentaci delegace na podnikatelských fórech.
Výběr místních firem pro B2B bude probíhat na základě Vámi dodaných profilů a informací o Vaší firmě v elektronickém formuláři. Prosíme proto o co nejširší upřesnění Vašich zájmů. Při vyplňování profilu mějte prosím na paměti, že slouží také jako podklad pro výrobu prezentačního tištěného katalogu mise, jehož cílem je co nejlépe druhou stranu seznámit s profily a kontaktními údaji zúčastněných firem. Výrobu katalogu zajišťuje pro Svaz průmyslu a dopravy externí dodavatel COPY GENERAL, jehož zástupce Vás během přípravy mise bude kontaktovat s prosbou o dodání loga Vaší společnosti v tiskové kvalitě a fotografie účastníka mise a pak s návrhem stránky k autorizaci. Snahou je vytvořit velmi profesionální a přehledný tištěný materiál s informacemi o všech účastnících.


Po obdržení Vaší závazné přihlášky a provedení elektronické registrace Vám zašleme další pokyny a zálohovou fakturu na účastnický poplatek. Další podklady a informace Vám budeme průběžně zasílat elektronickou poštou. Podnikatelskou misi organizačně zajišťují manažer Sekce mezinárodních vztahů Mgr. Tomáš Hodač (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) a Mgr. Sabina Tančevová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Bližší informace Vám poskytneme na tel. 225 279 402 nebo na tel. 225 279 406.

Přílohy

 

 

Tomáš Hodač
/
kategorie Podnikatelské mise a semináře
zpět