Pozvánka na B2B/Networking setkání s Brazilskou pivní delegací

Srdečně Vás zveme na B2B/Networking fórum s Brazilskou pivní delegací, které se uskuteční v budově Ministerstva zemědělství ČR (Těšnov 65/17, Praha 1, zasedací místnost 101, 1. patro) dne 10. září 2018 od 9:00 hodin.

Tuto akci opětovně pořádá Ministerstvo zemědělství ČR ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí ČR jako náhradu za původně plánovaný červnový termín mise, a bude příležitostí pro české společnosti z oblasti pivovarnictví k setkání s brazilskou delegací obchodníků, pivovarníků a zástupců obchodních svazů. Zájmem našich hostů je především dovoz produktů sahajících od piva a s ním spojených surovin a technologií.

K dispozici bude v určité míře tlumočení do portugalštiny, část brazilských partnerů se také kromě portugalštiny domluví anglicky, španělsky nebo německy. Pokud máte možnost, doporučujeme proto přivést s sebou vlastního portugalského mluvčího, neboť bohužel není v našich možnostech zajistit pro každou společnost individuálního tlumočníka.

Seznam hostů a jazykové schopnosti jednotlivých hostů uvedeny zde.

V případě Vašeho zájmu zúčastnit se jednání, zašlete prosím 

1. jméno společnosti a obor činnosti,
2. jména účastníků,

3. jaké jsou Vaše jazykové možnosti,

a potvrzení účasti do 5. září 2018 na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

V případě jakýchkoliv dotazů prosím kontaktujte:

Adam Janata
Odbor zahraničně obchodní spolupráce
Ministerstvo zemědělství ČR
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: +420 221 812 130
gsm: +420 773 784 837

 

 

Nikol Turoňová
/
kategorie Podnikatelské mise a semináře
zpět