Obchodní příležitosti s EBRD a exportní příležitosti v Turecku, Polsku a na Ukrajině

Zveme vás na teritoriální seminář s možností individuální konzultace Obchodní příležitosti s EBRD a exportní příležitosti v Turecku, Polsku a na Ukrajině, který se uskuteční 8.10.2018od 13:00 do 16:15 na Ministerstvu financí ČR, Letenská 525/15, Praha 1.

 

Seminář je realizován agenturou CzechTrade a je  určen pro malé a střední podniky i velké společnosti se zájmem o obchodní příležitosti a možnosti získání zakázek v regionu od střední Evropy přes střední Asii až po jižní a východní Středomoří.
 
V první části bude cílem setkání přiblížit českým podnikům (co nejpraktičtěji) možnosti jejich zapojení do aktivit EBRD v transformujících se zemích od střední Evropy po střední Asii a jižní a východní Středomoří se speciálním důrazem na zapojení českých subjektů do výběrových řízení na dodávky zboží a služeb spojených s projekty financovanými EBRD.


V druhé části programu budou zástupci zahraničních kanceláří CzechTrade prezentovat aktuální exportní příležitosti, jak a s čím v TURECKU, POLSKU a na UKRAJINĚ obchodovat, co by měl český exportér znát před vstupem na dané trhy, strategie vstupu na dané trhy, překážky, příležitosti i praktické tipy pro obchodování.

Součástí programu je i sdílení pozitivních zkušeností českých podniků při spolupráci na zakázkách financovaných EBRD a možnost individuálních konzultací s přednášejícími.

Více informací o akci včetně programu a registrace zde.

Nikol Turoňová
/
kategorie Podnikatelské mise a semináře
zpět