Česko - čínský seminář s delegací Tianjin Federation of Industry and Commerce

Dovolujeme si Vás pozvat na podnikatelský seminář s čínskou delegací z provincie Tianjin vedenou panem Li Changjin, viceprezidentem All-China Federation of Industry and Commerce a zároveň prezidentem Tianjin Federation of Industry and Commerce. Seminář se koná v pondělí 26. 11. 2018 od 10.00 v sídle Svazu průmyslu a dopravy ČR, Freyova 948/11, Praha 9.

 

V návaznosti na seminář budou mít účastníci možnost B2B jednání s členy podnikatelské delegace z Tianjinu. V delegaci jsou zastoupeny firmy z oborů strojírenství, stavebnictví, IT a E-commerce, ekologického a "smart" zemědělství či obchodu. V delegaci jsou i výrobci galvanizovaných drátů, ocelových trubek, zdravé výživy a výživových doplňků, různých druhů octů a sojových omáček a zástupci Business Inkubátoru. Bližší informace v seznamu čínských firem s firemními profily.

Účast na semináři je zdarma, registrace je nutná (uzávěrka v pátek 23.11., do vyčerpání kapacity jednacích prostor)

Jednací jazyk: čeština - čínština (konsekutivní tlumočení)

Město Tianjin, vzdálené jen asi 120 km od Pekingu, je sídlem průmyslové zóny Tianjin Binhai New Area zaměřené především na výzkum a vývoj a pokročilou výrobu. Součástí zóny je rovněž Tianjin Harbor Economic Area. V zóně působí již celá řada evropských firem (např. CRRC, AVIC, MCC, Schlumberger, German-Sino Healthcare Group a další).

Je rovněž součástí projektu integrovaného rozvoje Beijing-Tianjin-Hebei, který patří k strategickými projektům čínské vlády (nejen v souvislosti s přípravou na zimní olympijské hry v Pekingu v roce 2022). Nabízí proto velké příležitosti v řadě oblastí, jako příklad můžeme jmenovat průmysl, ochranu životní prostředí, logistiku.

Šeráková Petra
/
kategorie Podnikatelské mise a semináře
zpět