Podnikatelská mise do Indie pro firmy v oblasti odpadového a vodního hospodářství (odloženo)

AKTUALIZACE: Z důvodu šíření koronaviru bylo konání veletrhu v Indii odloženo, tím se tedy posouvá i termín podnikatelské mise. Akce se podle předběžného plánu uskuteční v druhém pololetí roku 2020. 

Z pověření Velvyslanectví České republiky v Dillí a Ministerstva průmyslu a obchodu Vás zveme na podnikatelskou misi do Indie, která se uskuteční od 4. do 6. června při příležitosti veletrhu World Environment Expo v Novém Dillí, na kterém bude mít ČR vlastní stánek. 

Indie s populací 1,3 mld. obyvatel a nejrychleji rostoucími městy na světě patří mezi země s největším tlakem na vodní zdroje. Za zaostalostí sektoru stojí příčiny jako zastaralá infrastruktura, sezónní deště, které přinášejí povodně, anebo naopak devastující sucha, nedostatek technologií a mnoho dalších aspektů.  

Zlepšení systému nakládání s odpady a vodou je proto vnímáno vládou Indie jako jedna z rozvojových priorit, na kterou jsou vyčleněny stovky milliard USD. Pro všechny české firmy, které se odpadovým a vodním hospodářstvím zabývají tak Indie představuje významný potenciál. Z toho důvodu se Velvyslanectví České republiky v Dillí ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu rozhodlo podpořit exportéry z Česka uspořádáním podnikatelské mise.

Klíčovou aktivitou bude účast na veletrhu World Environment Expo, který se uskuteční v Dillí ve dnech 4. – 6. června 2020. V rámci projektu na podporu ekonomické diplomacie PROPED bude pro účastníky zdarma zajištěn veletržní pavilon a možnost prezentace v doprovodné konferenci s cílem maximálně zvýšit povědomí o českých technologiích.

V případě zájmu o účast v podnikatelské misi prosím kontaktujte obchodního radu Velvyslanectví ČRv Dillí p. Milana Dostála na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

 

 

 

Tomáš Hodač
/
kategorie Podnikatelské mise a semináře
zpět