Individuální online konzultace s ekonomickými diplomaty

Ministerstvo zahraničních věcí nově nabízí možnost individuálních konzultací s ekonomickými diplomaty po internetu. Můžete tak přímo s obchodním radou z daného zastupitelského úřadu probrat své exportní plány. Konzultace jsou určeny jak pro firmy, které zvažují vstup na nový trh, tak i pro firmy, které již v dané zemi působí a zvažují další kroky.

Tyto individuální konzultace jsou pořádány nad rámec již probíhajících webinářů jako součást asistence Ministerstva zahraničních věcí českým exporétrům době koronavirové krize. Termíny jednotlivých plánovaných konzultací budeme postupně zveřejňovat v souhrnu níže. Na konzultaci je možné se přihlásit prostřednctvím e-mailu na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Po odeslání Vašeho emailu vyčkejte prosím potvrzení registrace spolu s dodatečnými informacemi.

Termíny nadcházejících individuálních konzultací:

  • JAPONSKO - 19. května 2020  v čase od 9:00 - 12:00 hodin SEČ 

s ekonomickým diplomatem Velvyslanectví České republiky v Tokiu Stanislavem Benešem. 

  • USA - 19. května 2020  v čase do 14:00 - 18:00 hodin SEČ 

s ekonomickým diplomatem Velvyslanectví České republiky ve Washingtonu Jiřím Janíčkem. 

Proběhlé konzultace:

  • Rusko, 13. května 2020:

Individuální konzultace s ekonomickým diplomatem ze zastupitelského úřadu v Moskvě Tomášem Hartem proběhne 13. května 2020 9-12h SEČ. 

  • Velká Británie, 13. května 2020:
Individuální konzultace s ekonomickým diplomatem ze zastupitelského úřadu v Londýně Alešem Opatrným proběhne 13. května 2020 13-16h SEČ. 

 

Více infomací o online konzultacích je k dispozici na stránkách MZV.

 

 

 

 

Tomáš Hodač
/
kategorie Podnikatelské mise a semináře
zpět