Online prezentace 3. ročníku China International Import Expo (CIIE)

Pražská pobočka čínské banky ICBC Bank připravuje ve čtvrtek 23.7.2020 v 10:00 online konferenční hovor k propagaci 3. ročníku Mezinárodního čínského importního veletrhu (CIIE) v Šanghaji. V rámci této online prezentace vystoupí i zástupce Svazu průmyslu a dopravy ČR.

 

Jako generální partner třetího ročníku China International Import Expo (CIIE) Vás společnost ICBC Praha tímto zve k účasti na informativní online prezentaci třetího Čínského mezinárodního veletrhu dovozu. Prezentace bude probíhat v anglickém jazyce. 

China International Import Expo (CIIE) odehrávající se na podzim v Šanghaji je vůbec první národní výstavou na světě s tématem importu. CIIE je navržena tak, aby podpořila světový obchod se zbožím a službami a zároveň pomohla sdílet kulturu a nápady návštěvníků z celého světa. Pro české společnosti je výstava nejefektivnějším a nejpohodlnějším způsobem vstupu na čínský trh. Více informací o veletrhu můžete nalézt na oficiální stránce https://www.ciie.org/zbh/en/.

Během CIIE 2020 ICBC zajistí otevřenou finanční platformu pro rozvoj Vašeho obchodu v Číně a v rámci veletrhu. Hlavním cílem této aktivity je hledání potenciálních obchodních partnerů pomocí naší silné spolupráce v rámci skupiny, posílení IT a příslušných aktivit během CIIE.

Hlavní témata online konference:
1. Představení CIIE, program třetího ročníku CIIE, registrace atd.
2. Příprava českých vystavovatelů na třetí ročník CIIE
3. Jak propagovat své podnikání během třetího ročníku CIIE
4. Jak Vám může ICBC pomoci rozšířit Vaše podnikání během veletrhu i na čínském trhu jako takovém

Přednášející:
ICBC
Čínské velvyslanectví v České republice
Ministerstvo průmyslu a obchodu v ČR
Svaz průmyslu a dopravy České republiky
Zástupci vybraných společností

Termín konání:
23.7.2020 v 10:00

K účasti se prosím zaregistrujte

Pokud máte k události nějaké dotazy, neváhejte se obrátit na:
SI Jike, Head of Marketing Department, E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Mob: +420 605 333 011
ZHU Jiaqi, Head of Operation Department, E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Mob: +420 739 201 888

 

Šeráková Petra
/
kategorie Podnikatelské mise a semináře
zpět