Podnikatelská mise do Indonésie

Dovolujeme si Vás pozvat k účasti v podnikatelské misi Svazu průmyslu a dopravy ČR  – po více jak roční přestávce způsobené pandemií COVID 19  – která bude doprovázet ministra životního prostředí ČR Richarda Brabce a náměstkyni ministra průmyslu a obchodu ČR Martinu Tauberovou při oficiální návštěvě Indonéské republiky, a to ve dnech 19. června až 26. června 2021.

Podle předběžného rámcového programu navštíví delegace Jakartu, město Medan a Banda Aceh na Sumatře. Svaz průmyslu a dopravy ČR zorganizuje ve spolupráci s Velvyslanectvím ČR v Jakartě a s partnerskou organizací KADIN Indonesia (Indonéskou obchodní a průmyslovou komorou) podnikatelská fóra a B2B jednání ve všech třech městech, kde budou mít české firmy příležitost prezentovat své výrobky a technologie zainteresovaným indonéským partnerům a další doprovodný program.

Pokud jde o proti pandemická opatření, tak v tuto chvíli platí pro standardní vstup do Indonésie pětidenní karanténa, během které jsou absolvovány dva PCR testy, ale oficiální návštěvy včetně podnikatelské delegace bude mít výjimku a omezení by znamenalo jen PCR testy. Pandemická situace se v Indonésii zlepšuje a počítá se s postupným otevíráním země i pro turisty.

Zaměření podnikatelské mise bude zejména na udržitelné využívání zdrojů, na likvidaci a recyklaci plastových odpadů, na zpracování odpadů obecně, na vodohospodářství, čistění odpadních a průmyslově znečištěných vod a dále na sanaci po důlní činnosti a těžební hospodářství a geologický průzkum. Účast v podnikatelské delegaci se nabízí rovněž firmám v oblasti energetiky, zdravotnictví a farmaceutického průmyslu, strojírenství a dopravní infrastruktury a z dalších oblastí dle rozpracovaných či plánovaných projektů firem.

  • Rámcový program cesty a další podrobnosti najdete v pozvánce zde. 
  • Uzávěrka závazných přihlášek byla ve středu 28. dubna 2021, ale doplnění podnikatelské delegace po změně termínu bude do pátku 15.5.
  • Závaznou podepsanou a naskenovanou přihlášku prosíme zaslat e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Současně s přihláškou je nutné vyplnit i elektronický formulář, který naleznete zde. Bez vyplnění elektronického formuláře nemůžeme Vaši přihlášku zpracovat.
  • Prosíme také o vyplnění jednoho vzorového snímku v Powerpointu do společné prezentace. Bude sloužit pro představení podnikatelské delegace na podnikatelských fórech během mise.

Zálohová cena za účast v podnikatelské delegaci je pro členské firmy 46 500,- Kč a pro nečlenské 49 000,- Kč. Cena zahrnuje ubytování v hotelích, místní transfery, účast na podnikatelských fórech, společenské akce a občerstvení, zápis do oficiálního katalogu mise a jeho výrobu, povinné PCR testy a náklady spojené s přípravou cesty a službami pracovníka SP ČR během cesty (přeprava vládním speciálem je zdarma). Část nákladů bude hrazena z programu na podporu ekonomické diplomacie PROPED.

Podnikatelskou misi organizačně zajišťuje manažerka Sekce mezinárodních vztahů Mgr. Sabina Tančevová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Bližší informace Vám poskytneme na tel. 225 279 402.
Sabina Tančevová
/
kategorie Podnikatelské mise a semináře
zpět