Pozvánka na veletrh INNOPROM v Jekatěrinburgu

Dovolujeme si Vás pozvat na 10. ročník mezinárodního strojírenského veletrhu INNOPROM, který se uskuteční od 8. do 11. července 2019 v Jekatěrinburgu. Veletrh je zásadní obchodní a průmyslovou událostí nejen v regionu, ale i na území celého Ruska. Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR tomuto veletrhu udělilo záštitu a začlenilo ho do programu české oficiální účasti v kategorii A – národní výstava. Firmy tak mají možnost se ho zúčastnit za velice příznivých podmínek.

INNOPROM se koná od roku 2010 v nově postaveném areálu v Jekatěrinburgu na rozloze 50 000 m2. Každoročně hostí více než 600 firem z 20 zemí. Účast na veletrhu je vskutku mezinárodní. Minulý rok jej navštívilo 46 000 lidí, kteří sem dorazili ze 107 zemí světa. Velkou devízou veletrhu je fakt, že velkou část návštěvníků tvoří odborníci a čelní představitelé firem ze spřízněných oborů.

Výstava se pravidelně zaměřuje na představení moderních technologií ve:

  • strojírenství a výrobě komponentů
  • obrábění kovů
  • průmyslové automatizaci a robotice
  • 3D tisku
  • energetice

Veletrh oficiálně podpořila Česka republika a MPO ČR bude pro české firmy zajišťovat společnou expozici a nákup výstavní plochy. Vystavovatelům bude poskytnuta také pomoc s prezentací a propagací. Tato asistence významně zvýší dopad a pomůže zajistit kvalitnější kontakty než účast samostatná. Kompletní výčet podpory, kterou MPO bude firmám poskytovat, naleznete v příloze. V současnosti je veletrh veden v kategorii A (národní výstava), k jejíž realizaci je nutno obdržet přihlášky alespoň od 20 subjektů.

Více informací o veletrhu lze získat na adrese https://www.innoprom.com.

V případě Vašeho zájmu o účast ve společné expozici na veletrhu se prosím přihlaste nejpozději do 15. 2. 2019. Závazné přihlášky je nutné adresovat ve dvou vyhotoveních přímo Ministerstvu průmyslu a obchodu ČR. Naskenovanou přihlášku prosím pošlete emailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a originál zašlete poštou na adresu: MPO ČR, odbor řízení exportní strategie, Na Františku 32, 110 15 Praha 1.

Podrobné informace o podpoře českých oficiálních účastí najdete na stránkách MPO ČR.

Kontakt:
Vladimíra Formanová
Oddělení řízení exportní strategie a specializovaných exportních služeb
T +420 224 852 024
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Politických vězňů 20, 112 49 Praha 1


Přílohy:
Přihláška
Podmínky pro organizování a financování českých oficiálních účastí
Příloha k podmínkám

Tomáš Hodač
/
kategorie Veletrhy, výstavy
zpět