Český národní stánek na stavebním veletrhu MEDIBAT v Tunisku

Ve dnech 6.-9. března 2019 se v tuniském Sfaxu uskuteční bienále stavebního veletrhu MEDIBAT. Nadcházející 15. ročník výstavy stavebních technologií má přesah i do sousedních zemí (Libye, Alžírska a subsaharské Afriky). V rámci schváleného projektu PROPED bude na veletrhu zajištěn v krytém pavilonu český stánek a vnější výstavní prostor. 

Veletrh MEDIBAT je největší veletržní akcí, kterou pořádá Průmyslová a obchodní komora ve Sfaxu. Komora je připravena poskytnout českým vystavovatelům výhodné tarify a doplňkové služby zdarma. 

14.ročníku veletrhu v roce 2017 se účastnilo 350 firem z 12 zemí a navštívilo jej 47000 návštěvníků z 35 zemí. Největší stánky na 14.ročníku mělo Německo, Čína a Turecko.

MEDIBAT bude mít i svůj doprovodný program : ekonomické, vědecké, podnikatelské  a regionální fórum Magrebu, kde bude prostor pro odborné prezentace v plénu. Při včasné  registraci a vyplnění podkladů pro katalog budou účastníci zapojeni do individuálních B2B jednání. Zeměpisná poloha města Sfax umožňuje oslovit i sousední země, Libyi, Alžírsko a země subsaharské Afriky. K čestným hostům 15. ročníku bude patřit  Nigerie a Etiopie.

České firmy, které mají zájem veletrhu zúčastnit jako vystavoavelé, mohou kontaktovat ekonomického diplomata na velvyslanectví v Tunisku p. Černého na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Více informací je k dispozici ZDE.

 

Tomáš Hodač
/
kategorie Veletrhy, výstavy
zpět