Pozvánka - The Warsaw Humanitarian Expo 2019 (WHE2019)

Jménem Ministerstva zahraničních věcí Polské republiky vás zveme na červnový veletrh The Warsaw Humanitarian Expo 2019. 

 

Veletrh se bude konat od 11. do 13. června ve Varšavě (Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn). Jedná se o první veletržní konferenci na humanitární a rozvojové téma v Polsku a je také jediný svého typu v Evropě. Koncept setkání podniků, nevládních organizací, vládních institucí a zástupců mezinárodních organizací je také jedinečný. Warsaw Humanitarian Expo tak bude příležitostí pro setkání podnikatelů, expertů a činitelů, kteří přijímají rozhodnutí v humanitární a rozvojové oblasti.

Veletrh organizuje Ministerstvo zahraničních věcí Polska, PTAK Warsaw Expo a Lubawa S.A. Institutions z Rakouska, České republiky, Řecka, Rumunska, Slovenska a Ukrajiny jsou partnery "Warsaw Procurement Forum", což je nedílná součást veletrhu. Událost se bude pořádat pod záštitou pana Andrzeje Dudy, prezidenta Polské republiky.

Hlavním cílem veletrhu je stimulace podnikání v oblasti humanitární pomoci a práce na rozvoji vazeb mezi podniky a institucemi, které humanitární a rozvojovou pomoc poskytují.

Warsaw Humanitarian Expo je založen na 3 pilířích:

  1. Jednání na vysoké úrovni - snaha o podporu konceptu zapojení podniků do humanitární a rozvojové pomoci. Jedním z účastníků diskuze bude Mark Lowcock, United Nations Under-Secretary-General for Humanitarian Affairs a Emergency Relief Coordinator and the Head of the United Nations Office for the Coordination of Humanitarian Affairs.
  2. Warsaw Procurement Forum (WPF) - set školení a workshopů o efektivní participaci v tendrech mezinárodních organizací, především registrační pravidla pro prodejce, správné postupy a "success stories" jiných firem. Klíčovými účastníky fóra budou zástupci systému orgazizací OSN (FAO, WHO, UNHCR, UNDP, WFP a další), Evropské unie, Mezinárodního Červeného kříže a Červeného půlměsíce a mezinárodních nevládních organizací.
  3. Výstava/veletrh - pro podnikatele, jejichž stanoviště budou umístěny v následujících zónách: logistika a komunikace, zdravotní pomoc, úkryt, bezpečnost, potraviny. Také bude zorganizovaná tzv. "agency zone" , kde si budou moci instituce, nevládní organizace i start-upy najít své místo. Jedná se o snahu zřídit "humanitní město".  V "agency zone" budou polské i mezinárodní nevládní organizace prezentovat své projekty, sdílet své úspěchy i neúspěchy a zařizovat setkání se zástupci podnikatelských a mezinárodních organizací.

Všichni zainteresovaní se mohou stát partnery Warsaw Humanitarian Expo 2019.

Detailní informace o události, možnost registrace a aktuální agenda na stránkách: http://humanitarianexpo.com 

Více informací také zde

Kontaktní osoby:
PTAK WARSAW EXPO Sp. z o. o
Al. Katowicka 62,
05-830 Nadarzyn
warsawexpo.eu
· Katarzyna Prostak | Director General
Plenipotentiary of the Board for Expo
Tel. +48 606 382 270 | e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
· Krzysztof Pytlarz | Project Director
Tel. +48 504 651 923 | e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
· Tomasz Żółkowski | Project Manager
Tel. +48 517 138 289 | e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ministry of Foreign Affairs
Department of Development Cooperation
Department of Economic Cooperation
al. J. Ch. Szucha 23,
00-580 Warszawa
msz.gov.pl 
· Olga Piaskowska | Head of Unit, Department of Development Cooperation
Tel: +48 22 523 9038 | e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
· Beata Pich | Head of Unit, Department of Economic Cooperation
Tel.: +48 22 523 8196 | e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
· Jan Kacper Markiewicz | Main Expert, Department of Economic Cooperation
tel.: +48 22 523 8730 | e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
· Marcin Nowak | II Secretary, Department of Economic Cooperation
tel.: +48 22 523 7318 | e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
· Olga Jabłońska | I Secretary, Department of Development Cooperation
tel.: +48 22 523 9223 | e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

Tereza Šalounová
/
kategorie Veletrhy, výstavy
zpět