Pozvánka na multioborový veletrh v iráckém Erbílu

Od 30. září do 3. října 2019 se v iráckém Erbílu uskuteční multioborový veletrh Erbil International Fair. Akce je nejvýznamnější mezinárodní výstava v regionu a letos byla podpořena Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR formou české oficiální účasti. Firmám, které chtějí proniknout na irácký trh, se tak naskytuje možnost, jak významně snížit svoje náklady.

Multioborový veletrh v Erbílu představuje pravidelně široké spektrum firem napříč průmyslovými obory. Akce je mezinárodního formátu a minulý rok se ji účastnili vystavovatelé z 18 zemí světa. Letošní 13. ročník nabídne na ploše 5100 m2 prostor pro investory, dodavatele, distributory i výrobní firmy. 

Účast na veletrhu je vhodným nástrojem k navázání nových obchodních kontaktů s iráckými partnery. Erbíl jako hlavní město iráckého Kurdistánu se vyznačuje politickou i ekonomickou stabilitou a přitahuje pozornost mezinárodních investorů. Akci lze proto doporučit i jako vstupní bránu na celý irácký trh. 

Výstava získala záštitu od Ministerstva průmyslu a obchodu a byla zařazena do české oficiální účasti v rámci kategorie B. Pro vystavovatele tak MPO zajistí společnou expozici, nákup výstavní plochy, stavbu stánku či doprovodnou propagaci.

Více informací o veletrhu je možno nalézt na odkazu: http://www.eif-expo.com/

V případě Vašeho zájmu o účast ve společné expozici se prosím přihlaste nejpozději do 13. 5. 2019. Závazné přihlášky je nutné adresovat ve dvou vyhotoveních přímo Ministerstvu průmyslu a obchodu ČR. Naskenovanou přihlášku prosím pošlete emailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a originál zašlete poštou na adresu: MPO ČR, odbor řízení exportní strategie, Na Františku 32, 110 15 Praha 1.
 

Bližší informace o české oficiální účasti jsou dostupné na stránkách MPO

 
Přílohy:
 
Kontakt:
Vladimíra Formanová
Oddělení řízení exportní strategie a specializovaných exportních služeb
T +420 224 852 024
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Politických vězňů 20, 112 49 Praha 1
www.mpo.cz
Tomáš Hodač
/
kategorie Veletrhy, výstavy
zpět