Katalogová prezentace na mezinárodním veletrhu v Erbílu

Nabízíme Vám možnost představení firmy na mezinárodním veletrhu Erbil International Fair formou katalogové prezentace. Veletrh proběhne od 30. září do 3. října v iráckém Erbílu.

Veletrh je multioborovou přehlídkou všeobecného charakteru a nejvýznamnější akcí svého druhu v regionu. Svaz průmyslu a dopravy zde zastupoval české firmy již mnohokrát v minulosti a navazuje tak na dlouhodobě udržované vztahy.
 

Společnosti, které nemají v plánu na veletrhu vystavovat, se mohou na výstavě prezentovat prostřednictvím propagačních materiálů. Prezentaci zajistí Svaz průmyslu a dopravy na svém stánku a pro zastoupené firmy bude vyhledávat kontakty a informace od relevantních protějšků.

Veletrh v Erbílu je akce mezinárodního charakteru, které se minulý rok účastnili vystavovatelé z 18 zemí světa. Letošní 13. ročník nabídne na ploše 5100 m2 prostor pro investory, dodavatele, distributory i výrobní firmy. Paralelně s tímto veletrhem budou v rámci jedné výstavní haly probíhat dvě související akce. Project Iraq 2019, který je zaměřený na stavebnictví a environmentální technologie, a vedle něho se bude konat veletrh Iraq Agro-Food s tematikou potravinářství a zemědělských technologií. Všechny tři výstavy budou navzájem prostupné a rozšiřují tak spektrum potenciálních zájemců.  

Uzávěrka pro podání přihlášek a doručení firemních materiálů je 30. 8. 2019.

Cena za účast v katalogové prezentaci činí 11 800 bez DPH (14 278 Kč včetně DPH).

Poplatek zahrnuje:
-    přepravu katalogů a propagačních materiálů na místo konání veletrhu
-    služby pracovníka spojené s prezentací společnosti a komunikací s obchodními partnery
-    předání informací a kontaktů od zájemců o Vaše produkty a služby
-    uvedení v souhrnném seznamu účastníků této katalogové prezentace, který bude šířen na stánku i v rámci doprovodného programu

Postup přihlašování
1.    Vyplňte prosím on-line registraci na adrese https://registrace.spcr.cz

Věnujte prosím zvláštní pozornost údajům o profilu Vaší firmy. Tyto informace budou použity v souhrnném seznamu účastníků.
2.    Vyplňte, podepište a pošlete přihlášku na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
3.    Zašlete své katalogy, případně další firemní materiály na poštovní adresu SP ČR - viz níže.

Firemní materiály
Doporučujeme zaslat katalogy či brožury menšího formátu, které budou výstižně prezentovat vaše výrobky či služby nabízené iráckým partnerům. Materiály by měly být v anglickém jazyce, případně přeloženy do arabštiny. Váhový limit pro zásilku je 1 kg. Balíky prosím viditelně označte nápisem „Erbíl“ a jménem své firmy a doručte do 30. 8. 2019 na adresu:
 
Tomáš Hodač
Svaz průmyslu a dopravy ČR
Freyova 948/11, 190 00 Praha 9

Více informací o katalogové prezentaci Vám sdělí Tomáš Hodač, manažer pro mezinárodní vztahy, tel: 225 279 406, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Registrace

Tomáš Hodač
/
kategorie Veletrhy, výstavy
zpět