Výstava Black Sea Defense & Aerospace - příležitost pro české exportéry

Dovolujeme si Vám nabídnout příležitost představit svou firmu na Mezinárodní výstavě a konferenci Balck Sea Defense & Aerospace 2020 v Bukurešti. 

 

Výstava Black Sea Defense & Aerospace 2020 proběhne 20. – 22. května 2020 v areálu Romaero v Bukurešti.
 

Jedná se o je jedinečnou příležitost pro české exportéry z oblasti obranného a bezpečnostního průmyslu. Akce, která se těší podpoře ze strany ministerstva obrany, vnitra, ekonomiky a dalších státních institucí se v Bukurešti koná již po osmé a konstantně roste její význam i návštěvnost. V roce 2018 se zúčastnilo akce 312 vystavovatelů a navštívilo více než 28 000 návštěvníků z laické i odborné veřejnosti.

Vystavovatelé mají možnost představit své produkty z oblastí pozemní, vzdušné a mořské obrany, kybernetické bezpečnosti a mnoha dalších odvětví. Velkou výhodou výstavy jsou její prostory, které umožňují nejen klasickou „stánkovou“ prezentaci, ale i vystavení rozměrných strojů a zařízení. 
 

Vystavovatelé a návštěvníci se mohou registrovat prostřednictvím formuláře na webových stránkách www.bsda.ro.

Více informací lze obdržet na e-mailové adrese : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo +40 213 276 651.
Eliška Ďomin
/
kategorie Veletrhy, výstavy
zpět