Pozvánka k účasti na Macao International Environmental Co-operation Forum & Exhibition 2020

Generální konzulát ČR v Hongkongu zve české firmy k účasti na výstavě ekologických produktů a technologií 2020 MIECF ve dnech 26.-28. března 2020 na výstavišti hotelu The Venetian v SAR Macao. Prezentace českých firem se uskuteční v rámci expozice European Chamber of Commerce in Hong Kong.
Poplatek pro české firmy je 6.000 HKD/17.500 CZK za informační stánek a ubytování na 3 noci v hotelu s možností účasti na seminářích a networkingových akcích. Více informací o veletrhu najdete na: http://www.macaomiecf.com/ Zájemci o účast mohou kontaktovat konzulát na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Letošním hlavním tématem výstavy je „Towards a Green and Low Carbon New Era“, ale portfolio výstavy zahrnuje i ostatní ekologické oblasti jako např. obnovitelné zdroje, zelené budovy a mobilita, vodní hospodářství, odpadové hospodářství, kvalita ovzduší a půdy.

 

Výstava je příležitostí k setkání s odborníky a potenciálními odběrateli z delty Perlové řeky a oblasti „Greater Bay Area“, která zahrnuje provincii Guangdong a SAR Hongkong a Macao. Oblast se stala prioritou ekonomického rozvoje kontinentální Číny i vlád zvláštních správních oblastí Macao a Hongkong. Tradičně zde mají velké expozice čínské provincie a portugalsky mluvící země, ale i státy z východní Asie nebo Severní Ameriky a EU.


Generální konzulát ČR v Hongkongu připravuje pro tento rok prezentaci českých firem v rámci expozice European Chambre of Commerce in Hong Kong, kdy každá zúčastněná firma zaplatí 6.000 HKD/cca 17.500,- Kč za jeden informační mini stánek zahrnující prezentační stěnu se stolkem a židlí a ubytování na 3 noci. Součástí nabídky je i matchmaking s partnery a účast na seminářích, kde firmy mohou prezentovat své výrobky. Další cestovní a propagační náklady si firmy hradí samy.


Zájemci o účast na veletrhu 2020 MIECF mohou kontaktovat Generální konzulát ČR v Hongkongu na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Plocha je limitovaná, stejně jako zdarma poskytované ubytování, proto budou zájemci uspokojeni podle pořadí došlých přihlášek. Oficiální uzávěrka přihlášek je 15. února 2020, ale doporučujeme reagovat obratem.

Šeráková Petra
/
kategorie Veletrhy, výstavy
zpět