Smart City Summit & Expo 2020 online videokonference

Odložený tchajwanský veletrh Smart City Summit & Expo 2020 v letošním roce proběhne formou online video konference. 

 

Veletrh Smart City Summit & Expo 2020 v letošním roce neproběhne standardní formou na výstavišti v Tchajpeji, ale vzhledem k trvajícím restrickcím z důvodu pandemie Covid-19 se v průběhu následujících měsíců uskuteční skrze online video konference. Oficiální zprávu o tomuto kroku můžete nalézt na následujícím odkazu: https://en.smartcity.org.tw/index.php/en-us/posts/news/item/132-2020-smart-city-summit-expo-scse-will-be-conducted-as-an-o2o-event   

Tato digitální platforma bude spuštěna  1. července 2020.

V odkazech můžete nalézt dokumenty s podrobnostmi o organizaci online události:
SCSE_Smart_City_Online_Kit.pdf

SCSE_-_Mayors_Summit_Online_Kit.pdf

Pro účast na letošním online programu je třeba registrovat se na odkazech poskytnutých na předposlední stránce dokumentu. Registrace VIP k účasti na Mayor’s Summit je bezplatná, stejně tak jako to bylo u standardního SCSE. (viz. dokument Mayor’s Summit Online Kit)

Věříme, že nový formát veletrhu představuje možnost, jak se události pohodlně účastnit bez nutnosti dlouhého výjezdu do zahraničí. 

Pro firmy je dostupný business program a účast na něm je zpoplatněna. (viz. dokument Smart City Online Kit)

Další ročník SCSE v klasickém pojetí je plánován na termín 23. až 26. března 2021.

Taktéž se změnila kontaktní osoba pro ČR v TCA, nově je to pan Sam Shen (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). V případě jakýchkoli dotazů buď můžete kontaktovat přímo jeho, nebo se obraťte na naši kancelář.

Za Taipei Economic & Cultural Office

Lenka HOBLÍKOVÁ
 Economic Division, Taipei Economic and Cultural Office
Zastupitelství Tchaj-wanu v České republice
Evropská 2590/33c, 160 00 Praha 6
Tel.: +420 233 322 415
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sabina Tančevová
/
kategorie Veletrhy, výstavy
zpět