Slovenská kooperační burza Bratislava 2020 bude online

Slovenská kooperační burza i v tomto formátu nabízí možnost ONLINE bilaterálních rozhovorů se slovenskými a zahraničnými účastníky a partnery  pode Vámi nastavených požadavků a výběru. Součástí je i moderovaná ONLINE panelová diskuse na aktuální témata s odborníky ze slovenských i zahraničních firem, institúcí a se zástupci státu, s možností zapojit se do diskuse.

Využijte tuto bezpečnou formu akce a poznejte své nové slovenské a zahraniční obchodní partnery z pohodlí Vaší kanceláře či Vašeho domova!

Registrace do 4. října 2020 zde.

Podrobné informace o akci najdete na webové stránce SARIO

 

Akci organizuje Slovenská agentura pro rozvoj investicí a obchodu (SARIO)a je zaměřená na rozvoj spolupráce mezi slovenskými a zahraničními firmami. Již 14 let se koná pod záštitou Ministerstva hospodářství SR. 

Slovenská kooperačná burza je platforma pro bilaterální rozhovory, prezentaci nabídek partnerství, volných výrobních kapacit, či poptávek na vytvoření společných podniků v různých oblastech průmyslu. Burza nabízí podnikatelským subjektům získat nové kontakty i obchodní a investiční příležitosti.  

 

Tomáš Hodač
/
kategorie Veletrhy, výstavy
zpět