Veletrh Secutech 2018 na Tchaj-wanu

No.1
Jingmao 2nd Rd., Nangang District, Taipei City 11568, Taiwan
25. - 27. duben 2018 08:00 - 17:00

Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR ve spolupráci s Českou ekonomickou a kulturní kanceláří a agenturou CzechInvest připravily pro české firmy možnost účasti na nejvýznamnějším veletrhu v oblasti bezpečnostního průmyslu v celém asijsko-pacifickém regionu. Pokud máte zájem představit svou firmu, know-how či technologie na asijském trhu, Secutech Taiwan 2018 je pro vás dobrou příležitostí!

Českým firmám je k dispozici stánek zdarma o velikosti 18m2 a realizace B2B semináře či matchmakingové akce na okraj / v průběhu veletrhu. Dále bude každé firmě / vystavovateli z ČR je poskytnuto ubytování na 3 noci zdarma pro max 2 zástupce / firma. Jedinou podmínku je účast na veletrhu SECUTECH přes Českou ekonomickou a kulturní kancelář a zároveň účast na 1-on-1 business matchmaking, jež je organizováno veletržní správou v rámci SECUTECH.
Firmy mají možnost zažádat o ubytování zdarma pouze do 7.2.2018.

Česká ekonomická a kulturní kancelář je zároveň schopna zajistit příslušnou medializaci vaší firmy v před a průběhu veletrhu a v neposlední řadě také poskytnout dopravu zdarma po Tchaj-peji. Partnerem na tchajwanské straně je renomovaná firma Messe Frankfurt, která poskytne asistenci s organizací vaší účasti na veletrhu Secutech Taiwan 2018 tak, aby to bylo pro vás co nejvíce přínosné.

Veletrh zahrnuje oblasti jako  IoT bezpečnost, telematika, smart bydlení, mobilita či požární bezpečnost. V průběhu veletrhu se rovněž představí 4 demo-zóny: CompoSec: hlavní komponenty, umělá inteligence, IoT a kybernetická bezpečnost a síťové přenosy a 4 tematické pavilony zaměřené na inteligentní výrobu, inteligentní dopravu, inteligentní zdravotnictví a inteligentní maloobchod. Průměrná návštěvnost veletrhu Secutech se odhaduje na 25 000 návštěvníků a 400 vystavovatelů z celého světa (USA, Německo, Japonsko, Singapore, Israel, Hongkong Jižní Korea atd.).

Tchajwanský trh nabízí řadu příležitostí v příštích 7 - 8 letech v sektorech jako je železniční průmysl, vodní prostředí či digitální infrastruktura. Na tyto oblasti tchajwanská vláda vyčlenila speciální rozpočet v rámci tzv. Infrastracture Development Programe, který počítá s investicemi ve výši 28,78 mld. USD v období 2017-2024.

Pokud máte zájem zúčastnit se veletrhu Secutech Taiwan 2018 neváhejte a kontaktujte obchodně-ekonomický úsek České ekonomické a kulturní kanceláře v Tchaj-peji na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Zpět