Business Navigation Days

Hotel Zámek Valeč
Valeč 1, 675 53 Valeč u Hrotovic
26. - 27. duben 2018 09:00 - 13:00

13. ročník konference o podnikovém řízení Business Navigation Days

Jak uspět v konkurenčním světě? Staňte se předmětem touhy!

Blíží se jaro a s ním i 13. ročník konference o podnikovém řízení Business Navigation® Days (BND) s názvem „Jak uspět v konkurenčním světě? Staňte se předmětem touhy!“. Konference se koná ve dnech 26. - 27. dubna 2018 v historické části hotelu Zámek Valeč u Hrotovic na Vysočině.

POZVÁNKA S PROGRAMEM zde

Zvolené téma vychází z potřeb současné doby, kdy tlak na výkon a efektivitu nestačí a pro úspěch i prosazení se na trhu musí zafungovat „chemie“. Ano, mluvíme o té magické chemii promíchávající racionalitu s emocemi, které se promítají do touhy motivovaných pracovníků a partnerů s podnikem spolupracovat a zákazníků kupovat jeho výrobky a služby.

Můžete se těšit na dva dny nabité přednáškami inspirativních lidí, s nimiž budete moci dále diskutovat při neformálních částech konference. Dozvíte se spousty zajímavostí o tom, jak využít touhu při ovlivňování konkurenceschopnosti podniku a na cestě k úspěchu, seznámíte se s uměním emoční inteligence a zjistíte, jak nejlépe zapůsobit na mozek lidí, s nimiž pracujete, aby se Vaše podnikání stalo předmětem jejich touhy. Těší se na Vás 14 přednášejících, mezi nimi například guru strategického řízení Zdeněk Souček, spoluzakladatel a managing partner M. L. Moran Václav Novák, lektorka, koučka a konzultantka strategického řízení Iva Šubrtová a Martin Jan Stránský, neurolog Polikliniky na Národní Praha a Yaleské univerzity v USA. Ve večerním horkém Křesle pro hosta usedne průmyslník a investor Rudolf Ovčaří.
Zpět