Evropsko-filipínská obchodní síť zve české firmy na obchodní misi

Manila
Filipíny
9. - 13. červenec 2018

Související dokumenty

Pozvánka zde: Manufacturing_Mission-Invitation.pdf
Společný projekt spolufinancovaný EU a realizovaný konsorciem evropských obchodních komor- EU-Philippines Business Network zve české firmy na obchodní misi v sektoru výroby. Mise s názvem EU Manufacturing and Industry 4.0 Business Mission to the Philippines se bude konat 9. až 13. července 2018 v Manile. Cílem mise je poskytnout podpůrný rámec pro evropské společnosti, zejména pro malé a střední podniky, které mají zájem o vývoz nebo investice na Filipínách v oblasti výroby.

Filipínský výrobní sektor je jedním z nejrychleji rostoucích region v zemi. Zatímco ostatní země ASEAN zaznamenávají pokles ve zpracovatelském průmyslu, Filipíny vykazují stabilní tempo růstu. V roce 2016 zaznamenaly nárůst o 7,5%. Výroba se podílí na HDP 23% a tvoří více než polovinu průmyslového odvětví země. Filipíny mají specifické výhody, kterými jsou velká mladá populace s mediánem věku 23 let, úřední jazyk angličtina, vysoká míra gramotnosti a hodnocení investičního stupně.

Filipíny mají také výhodu obecného systému preferencí (GSP), což dává zemi výhodu v soutěži o vývozní trhy v EU a ve Spojených státech, kde má preferenční sazby pro své různé produkty. EU je v současné době také největším investorem na Filipínách a představuje 29% všech schválených zahraničních investic. Filipíny mohou těžit z nových vyspělých technologií, z iniciativ v oblasti výzkumu, inovací a průmyslového vývoje ve výrobních odvětvích z EU, které vedou "čtvrtou průmyslovou revoluci" nebo průmyslem 4.0.

Investice do těchto inovativních technologií by zvýšily produktivitu a konkurenceschopnost a zlepšily dovednosti v oblasti špičkových technologií pracovníků průmyslových odvětví. K podpoře investic poskytuje Investiční rada Filipín (BOI) různé fiskální a nefinanční pobídky ve výhodných oblastech ekonomických aktivit uvedených ve vládním plánu investičních priorit (IPP). Úřad pro ekonomickou zónu na Filipínách (PEZA) na druhé straně určil více než 400 speciálních ekonomických zón umístěných po celé zemi, které poskytují zvláštní pobídky pro společnosti orientované na vývoz. V případě zájmu prosím kontaktujte : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Dálší informace včetně odkazu na registraci lze získat na webu EPBN zde.
Zpět