Innovative Blockchain Hackathlon

Business Link Praha
Plynární 10, 170 00 Praha 7
15. - 16. únor 2019

Svaz průmyslu a dopravy ČR, spoluzakladatel Blockchain Republic, vás zve na Blockchain Hackathlon.

Banner 1000x500px Hackathon invert 

Soutěžící budou mít 24 hodin na vytvoření blockchainového produktu. Čeká je učení, brainstorming, hackování a networking. Budou moct rozvinout svůj inovativní nápad na využití blockchainu, a to za použití prvotřídní technologie od IBM. Důležité je vytvořit hvězdný tým; ty nejoriginálnější nápady budou odměněny skvělými cenami.

Hackathon přivede dohromady programátory, grafické designéry, vývojáře a jiné technické nadšence, aby společně vytvořili inovativní projekty využívající technologii Hyperledger Composer a Blockchain Fabric.

Blockchain přináší velká očekávání, podle mnohých jde o technologii budoucnosti. Přijď ukázat, že blockchain už není jen kryptoměna – soutěžící budou mít příležitost vytvořit zcela nový use case v těchto oblastech:

  • Finance
  • Public Services
  • Mobility & Logistics
  • Space Technology

Porota vybere nejinspirativnější nápady. Zvolí výherce na základě originality, proveditelnosti a přínosů jejich výstupu.

Hlavní cena

Vítěz získá speciální cenu od jednoho z našich partnerů: workshop a odborné poradenství na téma obchodní plán a investice. V případě, že má vítěz zájem o nalezení investora, zakladatel a generální ředitel společnosti In2Greators David Kovalský pomůže s obchodním plánem, pitchem a propojením s potenciálními investory.

Více informací zde.

Zpět