Podnikatelská mise do Ázerbájdžánu

Baku
Ázerbájdžán
15. - 17. květen 2019

Dovolujeme si Vás pozvat k účasti na podnikatelské misi, která bude doprovázet předsedu Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Radka Vondráčka při jeho oficiální návštěvě Ázerbájdžánu. Mise se uskuteční ve dnech 15. až 17. května 2019 a společně ji organizují Komora pro hospodářské styky se zeměmi SNS a Svaz průmyslu a dopravy ČR. Podnikatelskou delegaci povede předseda představenstva Komory SNS František Masopust.

Hlavním bodem cesty bude podnikatelské fórum v Baku, na které budou přizvány firmy oslovené místní partnerskou organizací.

Uzávěrka přihlášek je stanovena na 16. 4. 2019.

Zálohová cena za účast v podnikatelské delegaci je 29.700,- Kč. Cena zahrnuje ubytování v hotelu, místní transfery, společenské akce, služby místního partnera při vyhledávání firem pro B2B, zápis společnosti v oficiálním katalogu mise, občerstvení a náklady spojené s přípravou cesty a službami pracovníků SP ČR a Komory SNS během cesty.

Více informací naleznete na: https://www.spcr.cz/aktivity/proexportni-servis/podnikatelske-mise-a-seminare/12673-podnikatelska-mise-do-azerbajdzanu

Zpět