Podnikatelská mise s ministrem životního prostředí Richardem Brabcem do Malajsie a Vietnamu

Malajsie
Vietnam
16. - 23. listopad 2019

Související dokumenty

Pozvánka_na_misi_-_Malajsie-Vietnam.pdf
Přihláška na misi ke stažení zde.
On-line registrace zde.
Vzorový snímek do společné PPT prezentace zde.

SPČR Vás zve na podnikatelskou misi s ministrem životního prostředí Richardem Brabcem do Malajsie a Vietnamu, která proběhne ve dnech 16. až 23. listopadu 2019.

Zaměření podnikatelské mise bude zejména na udržitelné využívání zdrojů, na likvidaci nejen plastových odpadů, sanaci ekologických zátěží a průmyslovou dekontaminaci, ochranu před přírodními katastrofami, adaptaci na změnu klimatu, a dále na oblast geologie, geologického průzkumu, těžby a zpracování nerostných surovin. Účast v delegaci doporučujeme firmám, které mají v těchto zemích rozpracované projekty a dále tedy firmám ze sektoru vodohospodářství, z oblasti nakládání s odpady, energetické zpracování odpadů, zpracování bio odpadů, likvidace nemocničních odpadů, čistění odpadních vod, průmyslově znečistěných vod, z oblasti sanace a dekontaminace postižených míst, firmám ze sektoru těžebního, zdravotnického, farmaceutického a zemědělského.

Uzávěrka závazných přihlášek je v pátek 13. září 2019.

Podnikatelskou misi organizačně zajišťuje manažerka Sekce mezinárodních vztahů Mgr. Sabina Tančevová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Bližší informace Vám poskytneme na tel. 225 279 402.

Zpět