CEE Automotive Supply Chain 2019

NH Collection Olomouc Congress
Legionářská 1311/21, 779 00 Olomouc
12. - 13. listopad 2019
Zúčastněnte se největšího setkání dodavatelů do automotive v Česku a na Slovensku  v listopadu v Olomouci!
CEE Automotive 2019-1
Sdružení automobilového průmyslu organizuje společně se Zväzem automobilového priemyslu Slovenskej republiky a dalšími partnery již třetí ročník konference CEE Automotive Supply Chain 2019. Mezinárodní fórum tvoří konference, výstava, B2B jednání a networking. Význam akce dokládá účast čelních představitelů nejdůležitějšího průmyslového odvětví v Česku i na Slovensku a dalších zahraničních hostů, stejně jako vysoká účast delegátů, kterých jen v loňském roce dorazilo na 400 ze 14 různých zemí světa.

Akce je určena pro dodavatele a subdodavatele do automobilového průmyslu. Hlavní organizátoři jsou zárukou kvalitního programu konference a vysoké účasti členů ze všech vrstev dodavatelského řetězce.

Využijte možnost setkání se zajímavými lidmi a navázání spolupráce s významnými představiteli sektoru automotive nejen z regionu V4.

Moderátory akce budou Ivan Hodač, automotive expert a bývalý dlouholetý generální sekretář ACEA a Petr Novák, generální ředitel Koyo Bearings Česká republika a člen představenstva AutoSAP.

Na konferenci vystoupí:

  • Vladimír Bärtl, náměstek sekce Evropské unie a zahraničního obchodu, Ministerstvo průmyslu a obchodu
  • Ladislav Brázdil, CEO, ZLKL
  • Anna Chorváthová, Martin Charvát, ŠKODA Auto
  • Robert Kiml, Administration Senior General Manager, Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech
  • Petr Knap, vedoucí partner pro oblast automobilového průmyslu a mobilitu, EY Česká republika
  • Martin Koers, Managing Director, Německé sdružení automobilového průmyslu (VDA)
  • Pavel Kysilka, zakladatel, 6Dacademy, ex-guvernér ČNB
  • Filip Vondruška, Logio
a další zajímaví hosté.

Více informací a registrace: www.ceeautomotive.eu  („early-bird“ vstupenky jsou k dispozici do 20. září 2019). Členové SP ČR mají speciální slevu 10 %. O slevový kód si napiště na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Zpět