Konference IRFC 2022 představí strategické směřování české a evropské železniční dopravy

Clarion Congress Hotel Prague
Freyova 945/33, Praha 9
5. - 7. říjen 2022

Sedmý ročník mezinárodní konference IRFC (International Rail Forum & Conference) proběhne v Praze 5. – 7. října 2022. Tato konference získala záštitu Úřadu vlády České republiky udělenou v souvislosti s předsednictvím České republiky v Radě EU v roce 2022 a zároveň byla vybrána do kalendáře doprovodných akcí českého předsednictví.

Konference IRFC 2022 je rozdělena do pěti odborných sekcí a nabídne také technickou exkurzi s velmi zajímavým obsahem. Odborné sekce jsou zaměřeny na nejdůležitější oblasti železničního sektoru z pohledu strategického, technického, výzkumně – inovačního a infrastrukturního. V každé odborné sekci bude po prezentacích následovat moderovaná diskuze. Na každého účastníka čeká bohatý program v podání špičkových odborníků a možnost setkat se s významnými představiteli železničního sektoru ČR a EU.

Program konference je připraven tak, aby přinesl nové a aktuální informace z železničního odvětví v mezinárodním kontextu. IRFC 2022 bude hostit nejen zástupce významných institucí z celé Evropy a odbornou komunitu, ale také top manažery a odborníky z železničního sektoru a logistiky.

Výborná spolupráce s institucemi EU, jmenovitě s Evropskou komisí, Evropským parlamentem, Agenturou Evropské unie pro železnice (ERA), Evropskou výkonnou agenturou pro klima, infrastrukturu a životní prostředí (CINEA) a EUROPE’s Rail JU pomohla vytvořit zajímavý a rozmanitý program s významnými řečníky.

IRFC 2022 navazuje na mimořádný úspěch předchozích let a slibuje lepší a hlubší spolupráci v mezinárodním železničním sektoru.

Další aktuální informace o IRFC 2022, včetně odborného programu, přehledu přednášejících a online registrace pro účastníky, jsou k dispozici na webových stránkách konference www.irfc.eu.

Využijte této jedinečné příležitosti k setkání s klíčovými odborníky ze světa železnic!

Zpět