10. ročník Profesia days a HR days

PVA EXPO PRAHA
Beranových 667, 199 00 Praha 9
6. - 7. říjen 2021

spinfo Profesia Days 2021

PŘIJĎTE NAJÍT NOVÉ ZAMĚSTNANCE NA PROFESIA DAYS

Profesia days je oblíbený veletrh práce, kde se každý rok sejdou tisíce zájemců o nové pracovní a vzdělávací možnosti.
Firmám nabízí nejen možnost potkat se s novými uchazeči o zaměstnání, představit sebe jako zajímavého zaměstnavatele, ale zároveň navázat nové obchodní a profesní kontakty. Součástí akce je doprovodný program. Více o veletrhu a rezervaci stánku najdete na www.profesiadays.cz

INSPIRACE PRO PERSONALISTY NA HR DAYS

Odborný veletrh HR days se zaměřuje na oblast lidských zdrojů, aktuální trendy a řešení v oboru a je určen personalistům, HR manažerům, koučům, lektorům i managementu firem. Návštěvníci se setkají s experty v oboru a v neformálním prostředí mohou prodiskutovat konkrétní problémy, které se v oblasti HR řeší. Ani letos nebude chybět mentoring od Business & Professional Women a individuální koučink od Koučink centrum. Vstup na HR days je pro odbornou veřejnost zdarma, stačí se zaregistrovat na www.hrdays.cz, kde najdete i seznam vystavovatelů, přednášejících a program.

Obě akce se budou konat 6. – 7. 10. 2021 v areálu PVA EXPO PRAHA. Organizátorem je společnost Profesia CZ, spol. s r.o., provozovatel pracovního portálu Profesia.cz.

Nad veletrhy převzal záštitu i Svaz průmyslu a dopravy. Aktuality a další informace k programu budou postupně přibývat na www.profesiadays.cz a www.hrdays.cz.

Zpět