Podnikatelská mise na západní Ukrajinu

4. - 10. červen 2023 22:00 - 07:35

Související dokumenty

Western Ukrainian Export Forum

Ve dnech 4. – 10. června Business klub Ukrajina a MPO ve spolupráci se SP ČR organizují podnikatelskou misi na západní Ukrajinu vedenou ředitelem Odboru evropských zemí Martinem Pospíšilem. Během cesty podnikatelská delegace navštíví města Rivne, Ivano-Frankivsk a zúčastní se Západoukrajinského exportního fóra ve Lvově, kde se představí zástupci podnikatelské i státní správy z 8 západoukrajinských oblastí. Součástí akce budou B2B jednání, jednání s představiteli místních firem, regionálních samospráv a municipalit. V případě zájmu nás kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Kapacita je omezená.

V regionech, kam míří naše cesta, dominují tyto oblasti průmyslu: zemědělství, zpracování dřeva, výroby stavebních materiálů, alternativní energetiky, potravinářství a logistiky (těžba ropy, chemický průmysl, mechanické inženýrství a lehký průmysl-Lvovská oblast).

Informace k cestě: Ze strany GK Lvov bude zajištěna doprava v místě a rezervace ubytování pro účastníky delegace ve Lvově a Rivne (ubytování a cestu na a z Ukrajiny si budou muset účastníci hradit sami), rezervaci prostoru pro uskutečnění B2B setkání v Rivne a Ivano-Frankivsku. Partneři v Rivne a Ivano-Frankivsku přislíbili přizvání tamních firem.

Předběžný návrh programu je:

  • 4.6. - odjezd z Prahy spojem RegioJet ve 22:00
  • 5.6. - příjezd do Lvova, ubytování, volný čas, večeře // variantně přejezd přímo do města Rivne
  • 6.6. - přesun do Rivne (cca 4 hodiny), B2B setkání, jednání s představiteli Rivnenské oblasti, ubytování, večeře, možnost návštěvy nějakého místního podniku, např. působícího ve sféře výroby nábytku
  • 7.6. - řesun do Ivano-Frankivsku (cca 4,5 hodiny), B2B setkání, jednání s představiteli Ivano-Frankivské oblasti, návrat do Lvova (cca 2 hodiny), ubytování, večeře
  • 8.6. - Západoukrajinské exportní fórum, setkání s představiteli Lvovské oblasti, večeře
  • 9.6. - možnost návštěvy místní firmy podle složení členů delegaci // návrat do ČR opět spojem RegioJet 19:10 ze Lvova
  • 10.6. - příjezd do Prahy
Zpět