Seminář o obchodních příležitostech v Dánsku, Finsku, Norsku a Švédsku

Černínský palác
26. září 2023

Odbor ekonomicko-vědecké diplomacie Ministerstva zahraničních věcí si Vás dovoluje pozvat na seminář o aktuálních obchodních a podnikatelských příležitostech pro české firmy v Dánsku, Finsku, Norsku a Švédsku, který se uskuteční v úterý 26. 9. 2023 od 10:00 v Černínském paláci v Praze. 

Na semináři vystoupí s informacemi o finském a švédském trhu Daniel Horák, ekonomický diplomat Velvyslanectví ČR v Helsinkách a Martin Bašta, ekonomický diplomat Velvyslanectví ČR ve Stockholmu. Příležitosti na dánském a norském trhu představí online Oto Weniger, ekonomický diplomat Velvyslanectví ČR v Kodani a Ondřej Fiala, ekonomický diplomat Velvyslanectví ČR v Oslu. 

Účastníkům semináře budou prezentovat aktuální obchodní a investiční příležitosti na jednotlivých trzích, ale také informace o kultuře obchodního jednání, specifikách trhů a stavu ekonomiky v každé z těchto zemí. 

Na seminář do Prahy se registrujte na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Zpět