PS 11 - Ekologické zátěže

Ing. Bohuslav Čížek, Ph.D., MBA
ředitel Sekce hospodářské politiky

bcizek@spcr.cz

Ing. Marie Davidová
vedoucí odboru životního prostředí

marie.davidova@farmak.cz

Ing. Norbert Eichler
vedoucí provozu HSE & Q

norbert.eichler@synthosgroup.com

Mgr. Filip Hájek
manažer pro ekologii a energetiku

filip.hajek@ocelarskaunie.cz

Milan Chromík, MSc.
člen představenstva

mchromik@spcr.cz

Ing. Jindřich Novotný
technik ekologie - senior

jindrich.novotny@cezdistribuce.cz

Mgr. Karel Petrželka
generální ředitel a předseda představenstva

petrzelka@dekonta.cz

Ing. Vladimír Plucha
ekolog a odpadový hospodář

plucha@kovopb.cz

Ing. Filip Rejthar
tajemník
manažer pro environmentální politiku

frejthar@spcr.cz

Ing. Pavel Sláma
předseda PS
ředitel

pavel.slama@unipetrol.cz

Ing. Jaroslav Suchý
sekretář pro živ.prostředí, energetiku a změnu klimatu

jaroslav.suchy@schp.cz

RNDr. Václav Tima
PPU - Ekologie a pracovní ochrana

Vaclav.tima@skoda-auto.cz

Ing. Jaromír Vrba
specialista ochrany ŽP

Jaromir.Vrba@libertysteelgroup.com

Ing. Miroslav Wittner
odbor ŽP a PB

miroslav.wittner@synthomer.com

Ing. Martin Zemánek
Senior Associate

zemanek@epholding.cz

Ing. Pavel Žák
vedoucí skupiny HSE

zak@spolchemie.cz

zpět