Expertní tým pro digitální ekonomiku

Expertní tým se zabývá otázkami týkajícími se digitální oblasti, kam patří zejména ochrana dat, Průmysl 4.0, rozvoj vysokorychlostních internetových sítí, eGovernment a financování ICT. Souhrn klíčových opatření, která SP ČR v této oblasti prosazuje, naleznete v Prioritách a požadavcích v oblasti digitální ekonomiky a Průmyslu 4.0. Seznam prosazovaných opatření za všechny oblasti naleznete v Programovém prohlášení.

Předsedkyně: Milena Jabůrková

Tajemník: Ondřej Ferdus

PRACOVNÍ SKUPINY

ČLENOVÉ EXPERTNÍHO TÝMU

Mgr. Milena Jabůrková, MA
viceprezidentka/členka představenstva

mjaburkova@spcr.cz

Mgr. Ondřej Ferdus
tajemník, zástupce ředitele sekce
manažer pro digitální ekonomiku

oferdus@spcr.cz

Vratislav Beneš
Head of Engineering

benes@optisolutions.cz

Maxime Brivois
ředitel

m.brivois@aleego.com

Ing. Bohuslav Čížek, Ph.D., MBA
ředitel Sekce hospodářské politiky

bcizek@spcr.cz

Ing. Petr Domín
Executive Vice President

petr.domin@huhtamaki.com

Lenka Ernestová
Data Protection Officer

lenka.ernestova@firma.seznam.cz

Ing. Jana Hartman Radová
vedoucí kanceláře/stálá delegátka u BusinessEurope

jradova@spcr.cz

Ing. Jiří Holoubek
člen představenstva SPČR/ prezident ELA
prezident

jiri.holoubek@ljfuture.cz

Radim Horák
Business Development Specialist

radim.horak@abra.eu

Ing. Pavel Janák
Information Security Specialist

pavel.janak@innogy.com

JUDr. Michal Jedlička
S pro evropskou agendu

michal.jedlicka@cez.cz

Ing. Kateřina Kalužová
manažerka pro digitální ekonomiku

kkaluzova@spcr.cz

Rostislav Kocman
manažer pro PR, Public Affairs & regulaci

rostislav.kocman@ispalliance.cz

Ondřej Krátký
statutární ředitel

ondrej@liftago.com

Ing. Pavel Machula, Ph.D.
vedoucí sekce IT bezpečnosti

Pavel.Machula@unipetrol.cz

Ing. Zdeněk Pilz
místopředseda představenstva

zdenek.pilz@ictu.cz

Ing. Martin Procházka
předseda představenstva

prochazka@oksystem.cz

Věra Průchová
specialista pro kontakt se státní správou

Vera.Pruchova@firma.seznam.cz

Ing. Jiří Reiss, CSc., MBA
sekretář pro výzkum, vývoj a inovace

jiri.reiss@schp.cz

Mgr. Stanislav Schneidr
útvar vnějších vztahů

stanislav.schneidr@skoda-auto.cz

Alena Sochorová
Enterprise Commercial Lead

alena.sochorova@microsoft.com

Maria Staszkiewicz, CEO
výkonná ředitelka

maria.staszkiewicz@czechfintech.cz

Martin Svoboda
Manažer pro legislativu a státní správu

martin.svoboda@apek.cz

Radek Špicar, M. Phil.
viceprezident - hospodářská politika, konkurenceschopnost a podpora exportu

rspicar@spcr.cz

Ing, David Vandrovec
místopředseda představenstva

dvandrovec@aitat.cz

Mgr. Zdeněk Zajíček
prezident

zdenek.zajicek@ictu.cz

zpět