PS 6 - Oběhové hospodářství

předseda představenstva

Milan Chromík, MSc.

mchromik@spcr.cz

Vesselin Barliev
Public Affairs and Communication Manager

vesselin.barliev@cemex.com

Ing. Jakub Bělík
Head of the Sales Departement

belik@rpgrecycling.cz

Ing. Bohuslav Čížek, Ph.D., MBA
ředitel Sekce hospodářské politiky

bcizek@spcr.cz

Ing. Norbert Eichler
vedoucí provozu HSE & Q

norbert.eichler@synthosgroup.com

JUDr. Jiří Hošek
poradce regulačních rizik

jiri.hosek@unipetrol.cz

Martina Jaroušková
referent specialista

jarouskova@csze.cz

Ing. Petr Jonák
člen představenstva

Petr.Jonak@cchellenic.com

Ing. Jiří Jungmann
enviromentální specialista

jungmann@vumo.cz

Ing. Tomáš Jungwirth
specialista pro Alternativní paliva, Autonomní řízení, Vnější vztahy a Statistiky

jungwirth@autosap.cz

RNDr. Miloš Kužvart
výkonný ředitel asociace

milos.kuzvart@caobh.cz

Ing. Hana Lorencová, PhD.
specialistka Enviromentální oblast

h.lorencova@7group.cz

Dimitrije Maksimovič

dmaksimovic@epholding.cz

Monika Matyáštíková
Public Affairs Manager CZ, SK

monika.matyastikova@asahibeer.cz

Mgr. Michal Mazal
předseda představenstva

m.mazal@asecz.cz

Ing. Tomáš Pecánek
manager energetické legislativy

tomas.pecanek@cgoa.cz

Ing. František Pelech
specialista Environment & EPR

frantisek.pelech@skoda-auto.cz

Ing. Filip Rejthar
manažer pro environmentální politiku

frejthar@spcr.cz

Ing. Tomáš Rychetský
Executive Director

rychetsky@ekolamp.cz

Ing. Jaroslav Suchý
sekretář pro živ.prostředí, energetiku a změnu klimatu

jaroslav.suchy@schp.cz

Ing. Přemysl Šašek, Ph.D., MBA
manažer útvaru legislativa a řízení licencí

premysl.sasek@cez.cz

Ing. Pavel Štorkán
předseda představenstva

pstorkan@cmkbk.cz

Ing. Svatava Třaskošová
specialista ochrany ŽP

Svatava.Traskosova@libertysteelgroup.com

Ing, David Vandrovec
místopředseda představenstva

dvandrovec@aitat.cz

Ing. Jaroslav Vladík
jednatel a ředitel

vladik@retela.cz

Ing. Miroslav Wittner
odbor ŽP a PB

miroslav.wittner@synthomer.com

Ing. Josef Zbořil
čestný člen

josef.zboril@iol.cz

Ing. Martin Zemánek
Senior Associate

zemanek@epholding.cz

zpět