Google Czech Republic, s.r.o.

Hlavním předmětem činnosti společnosti Google Czech Republic, s.r.o., jsou podpůrné marketingové služby pro společnost Google Ireland Limited a služby v oblasti výzkumu a vývoje pro společnost Google Inc. Tyto služby se v loňském roce týkaly primárně lokalizace produktu a rozvoje spolupráce s českými softwarovými vývojáři.
Společnost se mimo jiné zasazuje o rozvoj digitálních dovedností českých občanů. V roce 2016 spustila společnost online platformu Digitální garáž, která nabízí bezplatné lokalizované kurzy na míru pro začátečníky i pokročilejší uživatele internetových nástrojů. Kromě toho společnost organizuje školení realizované ve spolupráci s partnery.
Google Czech Republic, s.r.o., je společnost s ručením omezeným, který vznikla v roce 2006 s cílem působit jako zastoupení Google pro Českou republiku. Hlavním předmětem její činnosti jsou obchodní a marketingové služby pro společnosti ve skupině a pro mateřskou společnost. Společnost nemá žádnou organizační složku v zahraničí a je členským subjektem jednoho z kolektivních členů Svazu průmyslu a dopravy ČR – ICT UNIE z.s.
Stroupežnického 3191/17
Smíchov
150 00 Praha
50°4'13.111"N, 14°24'9.578"E
Reg. ID: 27604977
VAT ID: CZ27604977
Membership Of Association
Association of E-commerce
Association for Information Technologies and Telecommunications
Confederation of Industry of the Czech Republic

More information available only to members of Confederation

Private Area Acces Members Only

If the shown information are not up-to-date, please, contact the member database administrator using e-mail at: lcechova@spcr.cz

back