Hitachi Energy Czech Republic s.r.o.

Cílem společnosti je zachovat stávající portfolio produktů a služeb a přiblížit ho na maximum konkrétním potřebám zákazníků. Společnost se zavázala podporovat vývoj moderních technologií, sledovat nejnovější trendy a využít všechny dostupné zdroje v oblasti energetiky. Splnění očekávání zákazníků a partnerů je jedním ze závazků této společné mise.

Na globálním energetickém trhu působily samostatně společnost Hitachi i ABB více než století. Nyní se jejich cesty, nadšení pro práci, tradice a důraz na inovativní technologie spojily a vzniklo nové partnerství. Tato aliance nabízí nejen tradiční portfolio, ale i unikátní možnosti a nadčasové digitální řešení pro efektivnější energetické provozy. Vstup na nové trhy a šance financovat rozsáhlé projekty přinese výhody zákazníkům a všem zúčastněným stranám.
Společnost Hitachi Energy v České republice nabízí produkty, systémy, služby a inovativní řešení v oblasti energetiky a automatizace. Ucelené portfolio, které patří ke špičce v oboru, zahrnuje komplexní řešení pro výrobu, přenos a distribuci elektrické energie, včetně softwarových aplikací vyvíjených pro konkrétní potřeby zákazníků. Společnost klade důraz na technologie obnovitelných zdrojů energie a řeší zvyšující se požadavky zákazníků na modernizaci a digitalizaci energetických sítí.
Průmyslová 137
Dolní Staré Město
541 01 Trutnov
50.5712167N, 15.8883031E
IČO: 08136289
DIČ: CZ08136289
Tel.: 228 887 700
Členství ve sdruženích
Svaz průmyslu a dopravy ČR

Další podrobné informace pouze pro členy Svazu

Přístup do neveřejné části Pouze pro členy svazu

Pokud uvedené údaje neodpovídají skutečnosti, prosím, obraťte se na správce členské základny prostřednictvím emailu: lcechova@spcr.cz

zpět