Multioborový veletrh v iráckém Erbílu - oficiální účast ČR

Erbíl
Irák
20. - 23. září 2021 08:00 - 23:59

Od 20. do 23. září 2021 se v iráckém Erbílu uskuteční 14. ročník multioborového veletrhu Erbil International Fair. Akce je nejvýznamnější mezinárodní výstava v regionu iráckého Kurdistánu a letos byla podpořena Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR formou české oficiální účasti. Firmy tak zde mohou vystavovat za finančně zvýhodněných podmínek.

Veletrh v Erbílu je multisektorovou platformu pro výrobní firmy, investory i dodavatele napříč průmyslovým spektrem. Akce je mezinárodního formátu a při posledním ročníku v roce 2019 se jí účastnilo 217 vystavovatelů ze 14 zemí světa. Zastoupení zde mělo i 7 českých firem, dalších 7 společností se veletrhu účastnilo prostřednictvím katalogové prezentace, kterou pořádal Svaz průmyslu a dopravy a přidružená Česko-irácká podnikatelská rada. Veletrh navštívilo více než 9000 návštěvníků z Iráku i zahraničí.

Letošní ročník výstavy získal záštitu od Ministerstva průmyslu a obchodu a byl zařazen do programu oficiální účasti ČR v rámci kategorie B. Pro vystavovatele tak MPO zajistí společnou expozici, nákup výstavní plochy, stavbu stánku či doprovodnou propagaci.

V případě Vašeho zájmu o účast ve společné expozici prosím zašlete níže uvedenou přihlášku na adresu: MPO ČR, odbor řízení exportní strategie, Na Františku 32, 110 15 Praha 1.

Více informací je možno nalézt na tomto odkazu.

Zpět