CA Summit 2021

Cubex Centrum Praha
Na Strži 2097/63, 140 00 Praha 4
20. září 2021 08:00 - 17:00

spinfo CA SUMMIT BANNER 2021

CA SUMMIT 2021 s podtitulem „Odolnost a integrita organizace: firemní kultura, etika, compliance, řízení rizik a krizové řízení v období prudkých změn“ se koná pod patronací SP ČR. Proběhne 20. září 2021 v kongresovém centru Cubex Centrum Praha na pražském Pankráci. Konference je letos koncipována jako diskuzní fórum a proto nabídne sérii mnoha moderovaných odborných panelových debat. Součástí akce bude i její networkingový prvek a možnost se během celého dne setkat a navázat kontakt s dalšími profesionály v oborů compliance, řízení rizik a bezpečnosti.

CA SUMMIT zahájí keynote vicepremiéra Karla Havlíčka, po kterém bude následovat panelová diskuze generálních ředitelů významných českých firem.

Po této úvodní části bude konference rozdělena do dvou tematických bloků. První blok se bude pod hlavičkou Compliance Academy věnovat compliance, firemní kultuře, trestní odpovědnost právnických osob, whistleblowingu či řízení rizik třetích stran. Druhý blok se pod hlavičkou Asociace kritické infrastruktury ČR zaměří na otázky týkající se nových hrozeb, bezpečnosti, krizového řízení, kritické infrastruktury, jejího legislativního zakotvení, nebo problematice business continuity a supply chain security.

  • Více informací o konferenci včetně podrobného programu najdete na webu konference, kde si můžete zároveň prostřednictvím registračního formuláře objednat vstupenky. Členové SP ČR mají možnost využít slevu v hodnotě 500 Kč (o slevový kód si napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).
Zpět