Seminář: Alternativní trhy v kontextu ruské agrese proti Ukrajině – Indie

19. květen 2022 10:00 - 12:00
Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR zve na „Seminář: Alternativní trhy v kontextu ruské agrese proti Ukrajině – Indie“, který ve spolupráci s dalšími partnery pořádá Sekce zahraničního obchodu a EU. Akce se bude konat hybridně ve čtvrtek 19. května 2022 od 10:00 do 12:00 na MS TEAMS a v hlavní budově Ministerstva průmyslu a obchodu (MPO) na adrese Na Františku 32, Praha 1.

Jde o příspěvek do série exportních seminářů MPO v kontextu války na Ukrajině. Tematicky jde o zaměření na vzdálenější, nicméně velmi perspektivní trhy.

Prosíme, abyste svůj zájem o účast nahlásili na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V přihlášce, prosím, uveďte, zda se budete účastnit fyzicky, nebo on-line. Na uvedenou adresu se můžete rovněž obracet s případnými dotazy.

Upozorňujeme, že fyzická kapacita prostor akce je omezena na 40 osob. V případě on-line registrace dostanete na Váš e-mail link pro připojení nejpozději den před konáním akce.

Vystupující:

  • Mgr. Jakub Jaroš, vedoucí zahraničně ekonomického úseku ZÚ Dillí
  • Ing. Libor Musil, zástupce AMSP a předseda představenstva společnosti LIKO-S holding, a.s.
  • Ing. Ivan Kameník, vedoucí zahraniční kanceláře CzechTrade v Bangalore
  • Ing. Luboš Ulč, vedoucí zahraniční kanceláře CzechTrade v Mumbaji
  • Ing. Štěpán Kolanda, zástupce ředitele Odboru pojištění vývozních úvěrů a investic

V úvodu účastníky pozdraví velvyslanec Indie v Praze, J. E. pan H. H. Kotalwar. Akci moderuje Richard Hlavatý, ředitel odboru zahraničně ekonomických politik II, MPO. 

Vaše dotazy, které jsme obdrželi během předešlých seminářů i mimo ně, již průběžně zpracováváme a kontaktujeme Vás telefonicky, či je předáváme relevantním partnerům. Vybrané dotazy budeme zodpovídat i během nadcházejícího semináře. O dalších akcích a možnostech pomoci Vás budeme v následujících týdnech informovat pomocí hromadné e-mailové korespondence, jako je tato.

Pokud máte zájem o přidání kolegy či kolegyně na seznam e-mailových adres (či jejich odebrání), napište, prosím, na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pro připomenutí níže najdete odkaz na článek na webu MPO, který shrnuje všechny klíčové informace, záznamy a dokumenty z předchozích seminářů: https://www.mpo.cz/cz/zahranicni-obchod/mezinarodni-obchod-dle-teritorii/vychodni-evropa-a-stredni-asie/_ve-ctvrtek-od-dvou-do-ctyr_-mpo-porada-seminare-k-ruske-agresi-proti-ukrajine--266375/.

Kontaktní osoba pro akci:
Ing. Josef Vrbenský
oddělení Afriky, Asie a Austrálie
odbor zahraničně ekonomických politik II
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Zpět