Konference Obchodní příležitosti v Srbsku, Bělehrad

Hilton Hotel Belgrade
Serbia
14. září 2022

Dovolujeme si Vás pozvat na konferenci, kterou organizuje Česká exportní banka, a.s. jako Private Sector Liaison Officer (PSLO) pro spolupráci se skupinou Světové banky, spolu se svými protějšky ze Slovenska, Maďarska a Srbska, pod odbornou patronací International Finance Corporation (IFC – součást skupiny Světové banky) a Evropské banky pro obnovu a rozvoj (EBRD).

Konference se uskuteční dne 14. září 2022 v prostorách hotelu Hilton v Bělehradě a jejím tématem bude nalezení investičních a obchodních příležitostí v Srbsku a okolních zemích, a to v automobilovém průmyslu, vodohospodářství a zavlažování, v oblasti obnovitelných energií a zemědělství . Účastníci se mohou dozvědět také informace o možnostech spolupráce, společného financování a přístupu do výběrových řízení Světové banky a EBRD. Odpolední část programu bude věnována B2B meetingům, na kterých bude možné diskutovat konkrétní podnikatelské záměry a obchodní spolupráci.

Podrobný program konference

Veškeré náklady na uskutečnění konference a stravovaní (káva a občerstvení v průběhu dne, oběd, večeře) budou hrazeny organizátory. Účastníci si hradí cestovní a ubytovací výdaje. Ubytování je nabízeno za zvýhodněný tarif 150 EUR/noc (+ 10 EUR za další osobu v pokoji) přímo v hotelu Hilton.

Máte-li zájem o účast na konferenci, popř. potřebujete podrobnější informace, neváhejte se co nejdříve obrátit přímo na paní Kateřinu Chmelařovou na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Budeme se těšit na setkání s Vámi v Bělehradě.

Česká exportní banka, a.s. jako Private Sector Liaison Officer pro skupiny Světové banky

Zpět