Hannover Messe 2024

Hannover
Německo
22. - 26. duben 2024

hm logo colHannover Messe 2024 – dvě skvělé novinky pro naše exportéry!

  • Finanční podpora z MPO ČR
  • Sleva na plochu do 15. 9. 2023

Vážení členové,

dovolte, abychom Vás informovali o velmi výhodné možnosti, představit Vaše produkty a technologie na mezinárodním strojírenském veletrhu Hannover Messe, který se koná 22.–26. dubna 2024 v Hannoveru.

Veletrh Hannover Messe pokrývá celé spektrum strojírenského průmyslu a patří mezi nejprestižnější akce na světě. Mezi hlavní témata patří automatizace, průmysl 4.0, bezpečnost IT, umělá inteligence, vodík, pohony, elektromobilita, subdodávky a mnohé další.

Veletrh Hannover Messe 2024 je zařazen do oficiálních účastí MPO ČR, do kategorie C. Cílem kategorie C je umožnit každému vystavovateli umístit vlastní expozici do preferované výstavní haly podle nomenklaturního členění veletrhu.

MPO poskytne vystavovatelům finanční příspěvek nejen na pořízení výstavní plochy, ale rovněž na pokrytí nákladů na stavbu expozice 5 až 9 m2. MPO dále hradí základní registrační poplatek.

Veškeré informace k oficiálním účastem naleznete na webu MPO.

Kontaktní osobou je paní Marcela Kleníková.

Při vyplnění přihlášky do 15. září 2023 poskytuje pořadatel slevu na výstavní plochu!

Jestliže Vás tato informace zaujala a máte zájem o více informací k veletrhu, k nákladům nebo k finanční podpoře, můžete kontaktovat výhradní zastoupení pořadatele v ČR, paní Naďu Lichte, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 775 663 548, 775 663 700, www.hannovermesse.de/en/

Zpět